Wpis z mikrobloga

jaką klasą wam sie gra najprzyjemniej? Nie pytam o najlepszą topującą dps/hps charty tylko taką którą gracie i się nie nudzi a gra się nią ciekawie i sama gra to czysta przyjemność. Dla mnie to jest hpal przez czasem kosmiczne crity które jak wbijam to dają satysfakcję ale szukam może jakichs inspiracji na alta
#worldofwarcraft #wow
  • 10
@danter Warrior w Armsie. Od paru lat moj main, szkoda że fury obecnie jest mocny i w pvp i pve, ale mimo wszystko ogromny fun, mnóstwo leczenia, dobry burst, dużo cc, duza mobilność, no gram nim 5 rok i nie nudzi mi się. W shadowlandsach chce spróbować się w protection wiec znowu odkryje swoja klasę na nowo ;)
@danter: szczerze ? DH havoc ze wzg na ultra mobilnosc, jestem najszybszy, przemieszcze sie w sekunde na drugi koniec mapy. Lubie tez frost dk, no ale jest za wolny. Ludzie smieja sie z DH, fakt latwo sie nim gra, ale niedosc ze szybki, to podczas questow czesto biore grupke ~10 mobow, metamorph z eye beam i czyscimy, zadna inna klasa mi tak przyjemnie nie idzie, a probowalem wszystkimi ( kazda klasa