Wpis z mikrobloga

@iksboks tu bardziej chodziło o to że ta atencjuszka uważa kasjusza za jakiegoś typa który ich dewastuje na tym projekcie i jest ich wrogiem a puczi wie że kasjusz nie zrobi im żadnej krzywdy
@adelek192: @Loczektoja: co nie zmienia faktu, że podważa umiejętności gościa, który stoczył ileś tam walk amatorskich i walczył jak równy z równym z mistrzem olimpijskim (mogłem się pomylić. Borek w Hejt Parku o tym wspominał). A teraz taki Puczi gada, że Kasjusz by się zesrał XDD
@iksboks: No bo taka prawda. Kasjusz nie ma siły/umiejętności, żeby komuś zrobić poważną krzywde. Wiewiór jest znacznie bardziej niebezpieczny.

Jeśli chodzi o Kasjusza to tylko jego nieobliczalność jest niebezpieczna.

Najbardziej mnie bawi głupie #!$%@? "w boksie to..." to boks jeden z wielu elementów normalnej walki.
@barti69: Wiewiór poniżej 180cm, Kasjusz 190cm, w dodatku bokser (i to kiedyś na niezłym poziomie). Ale oczywiście Wiewiór jest niebezpieczniejszy xD Esencja wykopków.

Wiewiór byłby jedynie niebezpieczny, jakby się turlał po ziemi z przeciwnikiem i wykręcał mu kończyny...
@rorf46: Wykopków xd Nie, to moja ocena na podstawie wiedzy o sportach walki. Skrętówka nie puszczona w odpowiednim momencie zrobi cię więcej szkody niż sto ciosów od Kasjusza, które zrobią pare siniaków i tyle.

Nie oceniam ich potencjalnej walki, tylko szkód jakie mogą zrobić otoczeniu. W walce ciężko typować, bo nie wiem czy Kasjo potrafi cokolwiek w parterze.
@barti69: a warunki fizyczne bierzesz pod uwagę? Wiewiór to karakan, a Kasjo dość spory chłop. To nie jest tak, że każdy dobry parterowiec poskłada słabego parterowca, choćby ten miał 2m i 120kg... jakby Kasjo się skupił, to by po prostu Wiewióra punktował i nie dał mu do siebie dojść, wystarczy sam zasięg rąk, a on jako bokser na pewno potrafi to wykorzystać. A gdyby Wiewiór chciał wchodzić w półdystans albo w
@BezczelnyHusarz: Ciężko ci uczciwie ocenić, bo po twoich wpisach widać jednoznacznie że jesteś jakimś jego fanatykiem. Ja go lubie, dla mnie top3 patostreamingu w Polsce, ale uczciwie oceniam rzeczywistość.

Jak ktoś jedzie, że Najman go uwali to go bronie, jak ktoś go sztucznie wynosi na piedestał to też kontruje.

Zresztą ja nie napisałem, że Wiewiór by go pokonał, tyle, że bjj wyrządza człowiekowi więcej szkód niż ciosy od kogoś kto nie
@iksboks: Bo mało widziałeś. To oczywiste, że jak ktoś ma takie umiejętności to z nich korzysta. Znacznie bardziej wolałbym dostać ciosy - zresztą lekkie, bo on nie ma siły - od Kasjo, niż żeby Wiewiór mi przetrzymał za długo skrętówke.
@rorf46: Ja nie pisałem o ich walce, tylko o tym kto jest bardziej niebezpieczny dla otoczenia. Wolałbyś dostać serie ciosów od Kasjusza, czy mieć przytrzymaną za długo skrętówke od Wiewióra?
@barti69: fanatykiem nie jestem i wcześniej nie oglądałem jego strimów tyle co z ws. Jak dla mnie jedyny co na tym projekcie "yt shore:" coś robił i robi bo reszta to się dawno wypaliła. Co do ich walki to byśmy musieli ją zobaczyć gdy oboje są przygotowani i trzeźwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Markowsky95: Na ulicznej #!$%@? nie ma żadnych zasad. Kiedyś widziałem jak stosunkowo znany zawodnik mma, Moks #!$%@?ł na szczecińskim deptaku przed grubaskiem z toporkiem. Dlatego sądze, że przy swojej nieobliczalności Życiński.

W klatce, na zasadach mma - Wiewiórka.
@esio41231: on sobie może go zjadać pod prawie każdym względem, ale Kasjo do spokojnego #!$%@? go wystarczy: wzrost i zasięg ramion + umiejętności pięściarskie. Jeśli tak prostych kwestii nie ogarniasz, no to cóż... po prostu Wiewiór jest za niski, ma za krótkie rączki, a Kasjo wystarczające umiejętności do spokojnego punktowania go
@rorf46: Stary, ty nie masz bladego pojęcia co piszesz. Nawet ciężko podjąć dyskusje. Wiesz, że walka w mma to nie tylko punktowanie ciosami? Wiesz, że można przewrócić - co w przypadku Kasjusza jest banalne, nie ma podstaw obrony zapaśnicznej - i założyć prostą dźwignie? Aj, szkoda słów, dla mądrachełków bez podstaw.

Ja nie twierdze, że Wiewiór by go poskładał łatwo, ale NAPEWNO byłby faworytem.
@barti69: ale przecież jesteś debilem bez jakiejkolwiek świadomości, jeśli uważasz, że Wiewiór by go pokonał. No ja #!$%@?, aż mi się ciśnienie podnosi, jak widzę debilnych wykopków mądrujących się na każdy temat, nawet jeśli go nie ogarniają. Skumaj też, że po coś są te limity wagowe i że taki Mayweather mimo że był wybitny nie mógłby walczyć nawet z przeciętnym Mariuszem Wachem, bo ten drugi by go zgniótł tylko dlatego, że
@rorf46: Punktowania w boksie rzecz jasna ,ale zrozum te mma to nie tylko boks i skoro taki Floyd nie chcial wyjsc z Conorem w MMA ,bo #!$%@?łby sromotnie to tym bardziej taki Kasjo mimo różnicy wzrostu #!$%@?łby z Wiewiorem. Zresztą,wczoraj telefony były od włodarzy i znając zycie nie przegapią takiej okazji na zarobek. O ile wielki Don #!$%@? sie nie obsra a znając zycie tak bedzie,bo on tylko w "BOKSIE WAGA
@rorf46: Yyyy.... pogrązasz się matołku. Porównujesz facetów o zbliżonych umiejętnościach Mayweather - Wach w jednej płaszczyźnie, do walki ludzi, którzy sportowo są słabi i mają ją odbyć w najbardziej złożonej ze sztuk walki.. Dramat, obejrzałeś ty jakąś gale poza fame mma? Proponuje dziś w nocy UFC.

Idąc twoim tokiem rozumowanie Gamrot robiący limit 70 kg nie pokonałby jakiegoś Popka, czy innego Oswiecimskiego. I jak tu cie traktować poważnie?
@barti69: dobra, już mi się nie chce... dalej żyj w przekonaniu, że każdy karakan potrafiący się trochę tarzać po ziemi zamiótłby całkiem przyzwoitych pięściarzy.

Mam nadzieję, że jest więcej takich jełopów jak ty, którzy wierzą w zwycięstwo Wiewióra i zorganizują tę walkę, Kasjo na pewno to weźmie, bo to easy money dla niego (kolejny karakan na rozkładzie) i zobaczymy jak to będzie wyglądało ;)
@rorf46: Chyba się w nim zakochałeś i nie potrafisz rzetelnie oceniać rzeczywistości?

Ja nigdzie nie pisałem, że by go zmiótł. W tej walce nie byłoby pewnego zwycięzcy. Zresztą ty nie masz bladego pojęcia o tym sporcie, więc kończe.

Nara, głąbie.
@rorf46: Bokser to pies, pięściarz jak już ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kończe, bo zaraz przeczytam, że w tym boksie Kasjusz nie był zwykłym amatorem tylko polskim Mohamedem Alim.

A, wiesz była taka walka pięsciarz ze strongmanem. Spytaj Najmana jak się skończyła (tylko błagam mi nie pisz, że Kasjusz walczył na dużo wyższym poziomie w boksie niż gruby).
@barti69: z tego co słyszałem, to nie był zwykłym amatorem, a całkiem niezłym. Mówił to chyba Borek. Na Fame MMA wystarczy. A zwykły to jest Wiewiór - przecież on nie ma żadnych sukcesów w MMA poza obijaniem leszczów w Fame
@papi97: mówi tak, bo jest gościem, który gada co to nie on. Wiadomo. Kasjusz jest #!$%@?ący i wielu by go położyło w FAME, ale Puczi mówiący że dałby mu radę? Za mocne xd