Wpis z mikrobloga

Lindsay Ettenmoors

- I jak kalendarze?
- Świetne, tylko ciekawe czy doszły...
- Chyba tak.
---------------

- Jakaś dziwna choroba dotknęła dyplomatów i władców wielu państw. Zaczynam się o Ciebie martwić Lindsay...
- Nie musisz. Czuję się dobrze. Śmieszna sprawa, bo śniło mi się w nocy, że z nieba zstąpił gadający bochen i przemówił "Nie posiadasz objawów KuGoX-15".
- Chyba któryś z włoskich specjałów musiał Ci zaszkodzić.
- Raczej nie, może to przez te smary na torze?
---------------

- Witamy wiernych fanów oraz nowe osoby, które nas słuchają! Dla Państwa Lindsay oraz Vincenzo. W dzisiejszym programie będziemy odczytywać otrzymane od Was listy! Vincenzo, mógłbyś przeczytać pierwszy?
- Oczywiście. Ekhem. > Od najmłodszych lat podziwiałem papieża Włocha, moim największym marzeniem było takiego spotkać, lecz ze względu na to, że pochodzę z ubogiej rodziny pozostało mi tylko marzyć... Teraz gdy jestem znanym człowiekiem w Entencie kupiłem bilety na oficjalne konklawe. Niestety wygrał Niemiec i zniszczył to, czego od zawsze pragnąłem. Chciałbym Panią prosić o jedno - Zabije Panienka dla mnie papieża? Podpisano - Sykstus VI zniszczył mi marzenia z dzieciństwa.
- Hmm. Ernest nie jest taki zły jak się go pozna. Powinieneś dać mu szansę. Lata po świecie, może sam do Ciebie przyleci? Kolejny?
- O ten jest miły. > Moje serce należy do Ciebie. Od pierwszych chwil, gdy Cię ujrzałem. W momencie, gdy usłyszałem Twój anielski głos. Przepadłem i nie ma dla mnie ratunku. Lindsay, wyjdź za mnie.
- O jak słodko. Jest mały problem... Nasz nadawca się nie podpisał. Pewnie bym się zgodziła, ale nie wiem kto to. Następny?
- Ok. > Fajny kalendarz, mam już ich 5. Spędzam z nim każdą chwilę.
- Nie wiem o co chodzi autorowi, ale cieszy mnie, że spełniasz się życiowo. Następny?
- O tu jest zdjęcie. Pewnie lubisz szachy. Zerknij na to.
---------------------

Czasówka - kto pierwszy da prawidłową odpowiedź do szachowej zagadki może prosić Lindsay o pomoc w akcji. (Mat w 3 ruchach)
#wielkawojnafabularnie
Legzday - Lindsay Ettenmoors

- I jak kalendarze?
- Świetne, tylko ciekawe czy dos...

źródło: comment_1600503309aLZelykdToXPXbb0EbQ8rw.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Legzday: Uwaga, podaję odpowiedź.

1. Odwracamy uwagę oponenta, tak, aby odwrócił głowę.
2. Uderzamy go mocno w potylicę, aby stracił przytomność.
3. Przesuwamy naszego króla dwa pola do przodu, tym samym usuwając króla przeciwnika i wygrywając partie.

Ktoś może powiedzieć - "tak nie można!". No i? Nasz przeciwnik jest nieprzytomny, nie zareaguje na tą "drobną zmianę reguł". GG EZ