Wpis z mikrobloga

A mogę się zapytać, dlaczego panują tendencje ze strony najczęściej lewicowej do normalizowania pedofilii (vide: Cuties z Netfilxa). Jako osoba wobec homoseksualistów i transów tolerancyjna (no dobra, w przypadku transów się kłopoczę, ale to też ludzie, którzy nie akceptują własnej płci i mają do tego prawo), nie jestem w stanie tego zrozumieć, skąd to się bierze? Chodzi o celebrytów, którzy stają się pedofilami, a nie wiem, ktoś jest tym rozczarowany i próbuje ich rozpaczliwie bronić, czy co?
Wołam #neuropa
#pedofilia #bekazpodludzi #zalesie #kiciochpyta #netflix #hollywood
  • 14
@blablaelotrzydwazero: Przyczyna pedofilii nie leży po stronie mężczyzn, tylko kobiet. Gdyby facetowi łatwo było znaleźć dziewicę w swoim wieku, to po co miałby się oglądać za dziewczynkami? Problem w tym, że trudno o taką już od 15 lat w górę, a dokładając do tego cechy takie jak uroda, mądrość czy fajny charakter, odsetek spada jeszcze niżej, co sprawia, że chłopak szukający złota, a nie tombaku, z którym mógłby spędzić resztę życia,
@blablaelotrzydwazero: Za dużo czytasz prawa kich postów. Nikt tego filmu nie normalizuje, a tak poza tym film jest bardzo dobry i ukazuje takie zachowania dzieci jako patologię. Ja się pytam gdzie byli ci #!$%@? obrońcy dzieci jak wychodził "Srbski film"? Mnóstwo ludzi to oglądało i się wręcz śmiało, kiedy moje jedyne uczucie do tego filmu to wymioty.
@blablaelotrzydwazero: A poza tym jednym filmem? Bo akurat on był dość szeroko krytykowany.
Poza tym, pedofilię (moim zdaniem) powinno się "znormalizować" na tyle, by pedofile nie bali się przyznać i iść na leczenie. Bo czymś innym jest ktoś zaburzony, a czymś innym ktoś, kto krzywdzi dzieci. Oczywiście ci, którzy te dzieci krzywdzą powinni być bardzo surowo karani.
A mogę się zapytać, dlaczego panują tendencje ze strony najczęściej lewicowej do normalizowania pedofilii


@blablaelotrzydwazero: Słucham? To idol prawicy Janusz Korwin Mikke twierdzi że wolałby oddać córkę pedofilowi niż edukatorowi seksualnemu, że na miejscu Polańskiego sam być może wziął do łóżka 13-latkę, to publicysta Radia Maryja Stanisław Michalkiewicz stwierdził o ofierze księdza pedofila:

Wiele pań za mniejsze pieniądze spódniczki podciąga, a tu milion i dożywotnia renta. Milion złotych to taka panienka
BigBadBootyDaddy - > A mogę się zapytać, dlaczego panują tendencje ze strony najczęśc...

źródło: comment_1600437070NLfdYdi3IRr6JfAEVtNhfs.jpg

Pobierz
Ja się pytam gdzie byli ci #!$%@? obrońcy dzieci jak wychodził "Srbski film"? Mnóstwo ludzi to oglądało i się wręcz śmiało, kiedy moje jedyne uczucie do tego filmu to wymioty.


@Zordon_: Faktycznie ostro zalatuje hipokryzją.
Przyczyna pedofilii nie leży po stronie mężczyzn, tylko kobiet. Gdyby facetowi łatwo było znaleźć dziewicę w swoim wieku, to po co miałby się oglądać za dziewczynkami? Problem w tym, że trudno o taką już od 15 lat w górę, a dokładając do tego cechy takie jak uroda, mądrość czy fajny charakter, odsetek spada jeszcze niżej, co sprawia, że chłopak szukający złota, a nie tombaku, z którym mógłby spędzić resztę życia, jest zawiedziony,
Poza tym, pedofilię (moim zdaniem) powinno się "znormalizować" na tyle, by pedofile nie bali się przyznać i iść na leczenie. Bo czymś innym jest ktoś zaburzony, a czymś innym ktoś, kto krzywdzi dzieci. Oczywiście ci, którzy te dzieci krzywdzą powinni być bardzo surowo karani.


@wikunia314: Tutaj mogę w sumie się zgodzić, ale niesmak i tak by pozostał, jakby ktoś się przyznał do pedofilii.
Słucham? To idol prawicy Janusz Korwin Mikke twierdzi że wolałby oddać córkę pedofilowi niż edukatorowi seksualnemu, że na miejscu Polańskiego sam być może wziął do łóżka 13-latkę, to publicysta Radia Maryja Stanisław Michalkiewicz stwierdził o ofierze księdza pedofila:


@BigBadBootyDaddy: Polska prawica jest jebnięta, to fakt. Mówię to jako osoba centrowa. Ten rak kościelnego konserwatyzmu toczy Polskę. Ale jeśli ludzie nie będą chcieli tego zmienić, to nic się nie zmieni, przykro mi...