Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie w sumie reakcja wykopków z dnia dzisiejszego. Dla mnie zachowanie Kasja to gruba przesada. Tak jak w poprzednich dniach jego przekomarzanie będąc konkretnie wstawionym bywało zabawne i nie przekraczało pewnych granic, tak dzisiaj jego wjazdy na psychikę Wiewióra od samego początku i wybuchy agresji jak u jakichś sebixów spod żabki to dla mnie już totalna patologia i współczuje reszcie, że muszą z nim przebywać pod jednym dachem...( ͡° ʖ̯ ͡°) Z poprzednich akcji miałem połowiczną bekę, dzisiejsze mnie przerażają.
#youtubeshore
  • 14
@MGBBR:
Kasjo obraża notorycznie i wręcz znęca się psychicznie nad Wiewiórem od początku, do tego dzisiaj już całkiem wjeżdżając na niego od samego powrotu --> "taaa jest w pyte, jedziesz Don Kasjo z frajerem"
Wiewiór wyjeżdża z pojedyńczym tekstem, nie mając w intencji obrażenie Kasjusza ani jego rodziny --> "CO ZA #!$%@?, RODZINY SIĘ NIE TYKA! JAKI TEN WIEWIÓR TO #!$%@? #!$%@?"
Kasjo publicznie przy ok 8k widzów mówi, że Wiewiór
@guniakk: spójrz na to, że Kasjo do tego momentu mówił o tym jak podchodzi do ludzi których lubi. Przyszedł dzisiaj, mówił żeby wysłać donejty na wiewióra.
@MGBBR: No tak, ja to rozumiem. Tylko, że ludzie są różni a Wiewiór widać, że nie znosi jego zaczepek najlepiej, a Kasjusz widząc to jeszcze bardziej podkręca śrubę. Może się też przejąłem, bo w sumie trochę mi go szkoda - wiadomo, że inteligencją nie grzeszy, ale w sumie od początku stara się być w porządku w stosunku do Kasja a dostaje po dupie najbardziej.