Wpis z mikrobloga

Chciałabym kiedyś mieć partnera ale wiem że jako osoba bezdzietna z wyboru nie mam nawet o czym myśleć, 90% mężczyzn podrzuca jeszcze kłodę pod nogi mówiąc "a mi to w sumie obojętne" zwykle to po prostu znaczy że chce mieć dzieci ale powie Ci to za kilka lat "bo przecież każdej się odmieni" a jeśli nie to pozbędzie się Ciebie jak nic nie znaczącego przedmiotu.


#logikaniebieskichpaskow #antynatalizm #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 118
@SumKrowojad: facet może zrobić dzieciaka w każdym wieku jeśli wpadnie na taki pomysł, wielu ceni sobie niezależność i wcale nie chce szybko pakować się w pieluchy wiedząc że mają na to sporo czasu. To kobietom cyka zegar biologiczny i nawet jak nie są w 100% przekonane czy chcą dzieciaka to i tak kombinują "bo potem będzie za późno". Jestem po 30 i widzę jak #!$%@? koleżankom w moim wieku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@SumKrowojad: mój niebieski pasek podobno akceptuje fakt, że nie chcę mieć dzieci. Mam nadzieję, że bierze na poważnie to co mówię. Tak twierdzi. Jeśli zakłada, że zmienię zdanie, to nie ja marnuję czas, tylko on :)

Swoją drogą, znam więcej kobiet które nie chcą dzieci niż mężczyzn, którzy nie chcą dzieci. Inwestycja zdrowia, autonomii, czasu i wysiłku w potomstwo w przypadku mężczyzn jest jednak dużo mniejsza, więc dla nich to jest