Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przed chwilą jedna z największych kobiet u mnie na piętrze w korpo powiedziała o mnie, że jestem, cytuję, "opresyjnie chudy".

#!$%@?, grubasy, ogarnijcie się. Robię 8-10 treningów w tygodniu, jem odpowiednio, to naprawdę nie jest nic wielkiego.

Zaraz leci mail do jej managera i HRów, nie zamierzam się wdawać w dyskusje.

#korposwiat #bekazgrubasow #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f63416ff49ad326e7b19f67
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 91
  • Odpowiedz
OP: Update w sprawie.

Dostałem od "koleżanki" maila, z przeprosinami, twierdzi, że jej słowa były "niestosowne", jest jej przykro i takie tam. Pewnie w twarz by mi tego nie powiedziała.

Od HR dostałem informację, że dostała zalecenie wykonania serii szkoleń o tolerancji w firmie xD jest to o tyle zabawne, że oba sama uważa, że jest ultra tolerancyjna, jak to lewacy. XD czyli jak to w korpo, chociaż szkolenia o tolerancji
  • Odpowiedz
@yeloneck: No nie wiem colego o co Ci chodzi. Praca to ma być miejsce neutralne, nic nikomu do tego kto ma jaką tuszę. Większość pracowników czuje się niekomfortowo kiedy jest oceniana nie za pracę jaką wykonuje, a za to jak wygląda. Chciałbyś dostać na twarz w pracy tekstem że jesteś za chudy albo czymś w stylu:

A Ty kupujesz ubrania w męskim czy jeszcze w dziecięcym?

?
  • Odpowiedz