Wpis z mikrobloga

Ciekowostka z mojego ostatniego spotknia z Panią Divą. Wywiązał się między nami taki dialog:

- Wiesz, pamiętasz co ci powiedziałem jak byłem u ciebie pierwszy raz jak się mnie spytałaś ile miałem kobiet?
- No, powiedziałeś że dwie.
- Noooo... skłamałem, bo nie chciałem żeby było niezręcznie. Wiesz ile miałem na prawdę?

- Eee, jedną??
- Nie, żadnej. Prawiczkiem byłem jak tu przyszedłem
- Seriooo? To czemu nie powiedziałeś? Przecież nic by się nie stało jakbyś powiedział od razu. Ja ci powiem nawet, że u mnie był kiedyś 40-latek, który był prawiczkiem. I nic mu z tego powodu złego nie powiedziałam. Nawet zaproponowałam mu, że moge trochę nauczyć seksu jak będzie do mnie przychodził.
Miał też problemy z erekcją ale powiedziałam mu żeby się nie przejmował i że z czasem będzie wszystko normalnie.


Tak więc Mirki, bycie prawikiem to wcale nie jest taka straszna rzecz, nie przejmujcie się tym. :D

#divyzwykopem #przegryw
  • 23
Ale wiesz, że ona to wszystko powiedziała, żebyś częściej przychodził i zostawiał coraz więcej kasy? A w środku sobie myśli, że jesteś brzydkim przegrywem?


@janeeyrie: W sumie to przecietna p0lka pewnie mowila by ze mnie kocha , tylko po to zebym płodził jej gówniaki i łożył kasę na nie.
A w srodku by sobie myslala ze jestem brzydalem i ze mnie zostawi jak tylko powinie mi sie noga...
Swiat juz taki
bywa i że będąc przystojnym możesz mieć problem w kontaktach międzyludzkich. #!$%@? to również kwestia psychiki


@magicznyjozef: Ja akurat jestem #!$%@? na wszystkich plaszczyznach. Jedyna rzecz jaka trafila mi sie w zyciu to dobre i geste wlosy.
Za to pochwalila moje umiejetnosci oralne. Mowila ze jak na swiezaka to calkiem dobrze mi idzie minetka.


@arek4444: Płacisz jej i jeszcze dbasz o to, żeby było jej dobrze? Nie wiem, jak kiedyś chcesz stworzyć jakiś normalny związek, jak takie rzeczy wyprawiasz.