Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem zazdrosna o przyjaciółkę mojego chłopaka. Spotykam się z niebieskim od lipca (poznaliśmy się w kwietniu) i jeszcze nie poznałam tej jego znajomej a już mam z nią problem :/ Wkurzam się jak on ma z nią rozmawiać przez telefon albo kamerkę albo jak maja się spotkać. Wiem, że laska wyjeżdża na studia i nie będzie takich okazji do spotkań, ale i tak mój chłopak chce mnie z nią poznać kiedyś, ale i tak ich pierwsze spotkanie od dwóch miesięcy (laska wyjechała i jej nie było) planuje beze mnie i się denerwuję... :/ Są naprawdę bliscy sobie, ale on twierdzi, że jest dla niego jak siostra i nie ma między nimi chemii i że to we mnie jest zakochany a nie w niej. Ale i tak przeżywam te ich przyjaźń i nie wierzę tej babie. Po prostu kiedyś mnie ex zdradził z przyjaciółką i od tamtej pory mam straszny problem, żeby komuś zaufać. Ale myślałam, że po roku dam rade sie otworzyć, ale jednak cały czas mam obawy. Nie mówiłam wprost, że jestem zazdrosna, ale gadałam, że martwię się, że tyle ze sobą gadają to odpowiedział, że nie mam o co się martwić, że to tylko jego przyjaciółka...
Nie wiem co robić :/ sama mam przyjaciół, ale nie jestem tak blisko z moimi kolegami i jednak bardziej się skupiam na chłopaku niż na innych.
Da sie jakoś zaufać z czasem chłopakowi? On jest naprawde czuły i kochany, nie daje mi odczuc, że jestem gorsza i obiektywnie to poświeca mi więcej czasu niz tamtej, ale po prostu mnie drazni myśl o tej jego przyjaciółce. Siostre niebieskiego i jego przyjaciela już poznałam i polubiliśmy więc wiec moze tu też tak będzie, al eczuje jakiś opór...
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f61ee27f49ad326e7b19c59
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem Cię. Myślę, że to normalne, że jesteś zazdrosna o dziewczyne, która jest tak bliska Twojemu chłopakowi (tym bardziej, że wasz związek jest dość świeży). Ale wszystko sprowadza się do zaufania do niego. Przecież nie możesz mu zabronić rozmawiać/spotykać się z innymi dziewczynami. A nie możesz zaproponować, żeby na to spotkanie iść z nim? Powiedzieć, że chcesz ją poznać i tyle. Jeśli nie ma między nimi nic dziwnego to nie
Squirwiel: Powiedz chłopakowi, że musisz się spotkać z bliskim kolegą. Jest dla Ciebie jak brat i inne takie pierdy. Zobaczysz jak zareaguje. Jak ma coś za uszami to będzie robił sceny zazdrości, jak faktycznie to tylko koleżanka to pozwoli Ci iść. Zawsze stosuj metody przeciwnika, one działają najskuteczniej.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua