Wpis z mikrobloga

Szukam używanego BMW E87. Trwa to już dobre dwa tygodnie. Przejechałem się kilkoma egzemplarzami i jestem rozczarowany.

Miałem okazję poprowadzić E87 120i 122km z silnikiem n43b20 z 2011 roku z przebiegiem 133kkm. Stan na aukcji igła. Na miejscu okazało się że ma ogniska korozji na tylnych błotnikach, lakier z progów odchodzi płatami. Podczas jazdy zaczal szarpać i wywaliło check engine. No gruz mimo że wnętrze piękne.

Ponownie za kilka dni usiadłem za sterami w egzemplarzu z dieslem z 2009 roku z przebiegiem 290kkm. Auto w środku bardzo dobrze utrzymane. Czyste i pachnące. Podczas krótkiej jazdy próbnej - BŁĄD DPF i obcięcie mocy.

Rozumiem takie sytuacje, nie mam nic przeciwko.
ALE DLACZEGO NA AUKCJI NIKT O TYM NIE WSPOMINA A ŻYCZĄ SOBIE CENĘ JAK ZA 100% SPRAWNY POJAZD.

Oczywiście proby negocjacji podjęte gdyż jestem zdania że wszystko da się naprawić jednak bez rezultatu. Na czyszczenie DPF chcieli opuścić 200zl.

Jak żyć.
Ktoś ma może info o jakimś sensownym e87?

#motoryzacja #zakupsamochodu #otomoto #bmw #samochody
victor89 - Szukam używanego BMW E87. Trwa to już dobre dwa tygodnie. Przejechałem się...

źródło: comment_1600238554Fsb1PXPvvFGr53g2i9bOnD.jpg

Pobierz
  • 26
  • 1
@dzban_lesny @wxx71 Dokładnie, ceny sięgają niebios bo ktoś był zarejestrowany na forum i wrzucał zdjęcia jak kręci śruby wymieniając olej.

Auta z forum są serwisowane podobnie, czesto jeszcze mają jakieś dzikie mody poskładane na zapałkę i gumę do żucia. Rozumiem że jak egzemplarz jest drogi ( powyżej 27k) to spodziewam się stanu bardzo dobrego. A nie stukającego zawieszenia i choinki na desce.

Jak tak dalej pójdzie to chyba porzucę pomysł e87. A
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@victor89: ewentualnie poczekaj, obserwuj rynek i może się zdarzy jakiś dobry egzemplarz na Twoje wymagania. Polujesz głównie na benzynę?