Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki, byłam dzisiaj zrobić badania krwi i przesyłam wam moje wyniki. Jestem różową lvl 25. Nie przyjmuję żadnych leków. Jakby ktoś mógł skomentować jakoś te podwyższone/obniżone stany to byłabym wdzięczna.
Boję się, że to koronawirus. Czuję się ogólnie bardzo dobrze, nie miałam dawno gorączki (mam temperaturę mierzoną codziennie w pracy), nie bolą mnie mięśnie, nie czuję się źle, a o kaszlu to już zapomniałam co to jest. Kompletnie nic mi nie było ostatnimi czasy - żadna infekcja zęba, żadna opryszczka, no kompletnie nic. A wybrałam się prywatnie, bo mój ojciec był (on jest po szpitalu i musi regularnie badać krew bo przyjmuje leki), więc postanowiłam, że przy okazji też sobie strzelę taką morfologię.
Boję się serio, że mam koronę. Z tego co wyczytałam to te podwyższone limfocyty to już jakaś infekcja w organizmie. Nie wiem co mam zrobić.
Wstępnie planuję poczekać dwa tygodnie i ponownie wykonać badanie. Ale nie wiem czy nie powinnam tego zgłosić gdzieś. Kurde takie czasy nastały, że serio nie wiem co mam teraz zrobić.

#zdrowie #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f60cc8d8679b6c666e7c3fc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć mirki, byłam dzisiaj zrobić b...

źródło: comment_1600195457MLUCZP9lTf2ZHiCMbUrMDg.jpg

Pobierz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Prosta sprawa. Idziesz do swojej przychodni żeby ci to wsadzili do karty pacjenta i się pytasz czy to może cokolwiek oznaczać, a lekarz zerknie w twoją kartę i ci powie jakie dodatkowe badania zrobić i czy w ogóle robić. Robienie badania, którego nie umie się ocenić nie ma sensu, więc zawsze idzie się z nim do lekarza, choć raczej najpierw idzie się do lekarza spytać czy w ogóle badanie robić
OP: @ayyy_lmao: kurczę, widzę, że u niektórych wykopków to czytanie ze zrozumieniem to wyższa szkoła jazdy :D Myślałam, że napisałam wyraźnie, że byłam zrobić morfologię, ponieważ akurat mój ojciec musiał zbadać krew, więc pomyślałam 'a też sobie zrobię badania krwi, bo dawno nie zrobiłam'.
Dopiero po otrzymaniu wyników i guglowaniu przeczytałam, że może to oznaczać jakieś infekcje w organizmie i zaczęłam się stresować. Ale jutro zadzwonię do lekarza i mu