Wpis z mikrobloga

fajna sytuacja mnie z dzisiaj spotkała, musiałem jechać autobusem z miasta A do miasta B i dosyć dawno autobusami nie jeździłem, więc wchodzę do niego i daje niezłemu milfowi który siedzi za kierownicą 6,5zł, ona do mnie że bilety podrożały i teraz jest za 10zł, ja zaskoczony to mówię okej i zaczynam sie macać po kieszeniach sprawdzając gdzie schowałem te drobne żeby dołożyć, w między czasie ona mnie powoli obczaiła z góry na dół i uśmiechając się z zalotnym wzrokiem powiedziała "dobra idź, nie musisz" ( ͡º ͜ʖ͡º) ja że no dobra dzięki wielkie i poszedłem zająć miejsce, ja #!$%@? jak to dobrze być chadem kwadratoszczękim +180cm z kilkudniowym zarostem, kolczykiem w uchu, hunter eyes, snap backiem założonym do tyłu, fryzurą na english lad z umięśnionymi łapami i tatuażami na nich bo byłem w krótkiej koszulce z racji tego, że dzisiaj strasznie gorąco, obok mnie siedziały jeszcze jakieś julki które mnie co chwile obczajały ale byłem skupiony na oglądaniu filmików na youtube więc #!$%@? w nie, gdybym chciał to mógłbym temu milfowi zostawić swój numer tel na bilecie przy wychodzeniu z autobusu i pewnie by zadzwoniła ale nie chce jej #!$%@?ć życia i cipy moją wielką knagą bo pewnie ma jakiegoś mężulka z gówniakami XD jaki z tego morał? że warto inwestować w swój wygląd, teraz mam zaoszczędzone 3,50zł na jakieś piwko więc wbijam zaraz do sklepu jakiegoś szukać, elo pozdro z fartem #wygryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #chad #chadowezycie
  • 15