Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nie wchodźcie w związek z dziewczyną 20+ lat która jest dziewicą. Taka dziewczyna nie będzie potrafiła na was zadziałać, w łóżku brak jakiejkolwiek inicjatywy, to wszystko przekłada się na to że nie będziecie z tego związku czerpać szczęścia, nawet jeśli dziewczyna jest jak najbardziej w porządku.
Jeśli jej wszystkie koleżanki to też stare dziewice, to jesteście w totalnej dupie.
Sam w coś takiego się wpakowałem, pora dzisiaj zakończyć tą farsę.

#rozowypasek #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f60732a8679b6c666e7c31c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 38
  • Odpowiedz
@Lucider5: nie zgodzę się.
W związku trzeba się dopasować.
Też można po prostu o facetach nie myskec.
Ja np.do liceum dojeżdżałam 2h dziennie, dodaj do tego czas w szkole, poświęcony na naukę itd.
Zaniast imprezować wolałam sobie czytać książki.
Koledzy (czy tutaj raczej bardziej pasowałoby określenie ich absztyfikantami) byli, jasne, czy to że szkoły, czy autobusu, ale to nie chodziło o żadne wymagania. Po prostu nie czułam potrzeby się z nikim
  • Odpowiedz
@agaja ciekawe, może masz rację. Ciężko się przekonać nie znając nigdy żadnej z takim podejściem, wszystkie które znam już kogoś mialy i z tego powodu nie biore ich pod uwagę jako potencjalne partnerki
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania moje doświadczenia biorę z tego co widzę na uniwerku, każda laska która znam już miała kogoś, znam jedna która czeka na tego jedynego ale jest bardzo mocno wierząca. Dlaczego po takich doświadczeniach nie miał bym tak myśleć?
  • Odpowiedz
NiebieskaKaczka: Przecież to bait napisany przez puszczalskie babsko, zazdrosne że faceci wolą niedoświadczone. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam jestem w związku z dziewczyną, która straciła ze mną dziewictwo jako późna dwudziestka. Ładna jest, ale sporo się uczyła, nie imprezowała. Taką pannę łatwo wychować pod siebie i swoje upodobania, ona nie ma porównań, więc będzie mniej krytyczna, łatwiej ją zaspokoić, nie księżniczkuje. Satysfakcja jest ogromna, bycie pierwszym, a
  • Odpowiedz
Takie właśnie są "wartości" wykopków. Jak to, losowy chłop mógł się z tobą ruchać a Ty wolisz walczyć z fizycznością i libido czekając na miłość? O tfuuu coś jest nie tak, uuu, wariatka, aseks.


@AnonimoweMirkoWyznania: wartości wykopków są takie, że żadna kobieta nie sprosta xD
Jesteś otwarta na nowości? Masz doświadczenie? Uważasz, że z życia trzeba czerpać garściami? - Co za szmata!
Czekasz z seksem, żeby kogoś dobrze poznać? Nie masz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lucider5: prawda jest taka, że kobieta, która jest długo sama znajduje się w takiej sytuacji na własne życzenie i szybko mogłaby to zmienić. W przeciwieństwie do absolutnej większości mężczyzn. Tylko dlaczego one udają, że tak nie jest?
  • Odpowiedz
OP: Może inaczej. Dziewczyna mnie po prostu nie kręci, nie czuje przy niej "tego czegoś". Dla jasności, byłem już w związku z jedną dziewczyna, ale troszkę młodsza i było o niebo lepiej. Nie chce marnować czasu jej, ani sobie, więc lepiej to zakończyć. A to że mogę ją wychować pod siebie - prawda, gdyby tylko ona wykazywała jakieś chęci nauki, a libido u niej leży.

Ten komentarz został dodany przez osobę
  • Odpowiedz