Wpis z mikrobloga

#tesla Zastanawialiście się kiedyś, czy Putin kiedyś nie odpali Muska? Putin, to przecież zwykły gangus jest, udowadnia to ostatnio bez obciachu. Nikt tak nie dołuje ruskiego przemysłu jak Elon, o wynoszeniu komercyjnych satelitów mogą zapomnieć, a tesla, solar roof, magazyny energii, bezpośrednio uderzają w ruska gospodarkę. Elon kiedyś wspominał, ze jego rodzina najbardziej się tego obawia. Ze świat Putina potępi? Ostatnie zabójstwa były zrobione tak, żeby było wiadomo kto, w typowo gangsterskim stylu. Nie wystarczy gościa zabić, trzeba jeszcze zostawić wizytówkę, żeby inni się bali. W tym wypadku zrobiliby to fachowo, a potrafią. Gangster jest przywódca dużego kraju, to raczej niezwykła sytuacja. Nie wiem, ja sie obawiam, mam nadzieje, ze Elon jest chroniony na najwyższym poziomie, ale z drogiej strony.....
#spacex
  • 11
@brakloginuf: Wiesz, mam nadzieje, ze po prostu fantazjuje i należy mi się aluminiowa czapeczka. Ale tez, ten facet nie waha sie przed zabójstwami ludzi. Taka akcje- bez jaj mam nadzieje, że pisze zupełnie teoretycznie- zrobiliby tak, żeby nie zostawić wizytówki, nowiczoka nie użyją. Ale mamy sytuacje, w której wszyscy wiedza, ze przywódca dużego kraju zabójstwa traktuje, jako normalna część swojej działalności, wiec myślę, że jest się czego bać." Przypadkowa " śmierć,
@Obruni: @brakloginuf: @MilionoweMultikonto: @krakremijakre: @Wyrewolwerowanyrewolwer:
Na pewno coś w tym jest. Ja czasem się martwię że Elon się przekręci zanim Starship poleci. Facet dużo lata. O wypadek nie trudno. Na jego likwidację przez GRU to pewnie już za późno. Nawet Falcon9 bez problemu już ora Roskosmos więc zgon Elona niewiele tu pomoże. Starship po prostu zaora zarówno Roskosmos, NASA, ESA, CNSA i JAXA. Wszystkie aktualne rakiety będzie
@EliG: Co dalej nie zmienia tego, że mocarstwa potrzebują swoich - niezależnych rakiet - chociażby do wynoszenia satelit szpiegowskich.
Nawet Falcon9 bez problemu już ora Roskosmos więc zgon Elona niewiele tu pomoże. Starship po prostu zaora zarówno Roskosmos, NASA, ESA, CNSA i JAXA. Wszystkie aktualne rakiety będzie można wyrzucić do kosza bo żadna nawet planowana nie ma nawet połowy jego możliwości.


@EliG: Poczekajmy, zobaczmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wydaje mi się że Rosjanie cały czas mają mocny udział w rynku, ale z pół roku już nie