Wpis z mikrobloga

1. Mamy okres pandemii, więc pomóż starszym osobom z zakupami lub innymi czynnościami wymagającymi wyjścia z domu.
2. Przygotuj przekąski i wybierz się na piknik gdzieś poza miasto.
3. Zdobądź szczyt górski.
4.Napisz recenzję swojego ulubionego gadżetu.

Wybrałem zadanie nr.4

Głośnik Jbl Flip Essential

Gadżet kojarzący się głównie z gimbami chodzącymi i grającymi pod oknami, a jednak jest to dość przydatne ustrojstwo. Robisz grilla pach muzyczka sobie gra w naprawdę dobrej jakości. Grasz ze znajomymi w gry bez prądu na działeczce, to elegancko sobie włączasz muzykę dla klimatu (jako, że ostatnio gramy w Warcrafta Board Game to leci soundtrack z Warcrafcika). Dźwięk ma bardzo dobrej jakości, nawet przy odpaleniu na maxa nie trzeszczy, kolejną pozytywną rzeczą jest bardzo dobra bateria, na pełnym naładowaniu wytrzymuje ponad 12 godzin ( jeszcze nie rozładowałem do zera). Jak ktoś nie jest audiofilem a lubi mieć nie najgorszą jakość muzyki to polecam sobie kupić.

#mirkowyzwanie
Pobierz
źródło: comment_1600117056TNaYQiNfdKHVsj60JPVfGE.jpg
  • 7
@RudaBrona: Takie zadania dostałem co zrobisz. Teraz nie ma lockdownu i starsze osoby już nie potrzebują pomocy. Jestem już po urlopie i gorzej wybrać się na szczyt górski, a ostatnio mam dużo pracy i jeszcze byłem lekko przeziębiony, dlatego wybór padł na 4. Co do pikniku to jest dobry pomysł, na za tydzień jak trochę u mnie się zluzuje, no ale już bym się w czasie nie zmieścił. A co do
@RudaBrona: wybacz, że nie piszę profesjonalnych recenzji dla portali audiofilskich ¯\_(ツ)_/¯. Napisałem jak umiałem, wypisałem najważniejsze dla mnie rzeczy, a czy zaliczyłem raczej nie decydujesz ty tylko organizatorzy. Możesz sobie zerknąć moje zadania z poprzednich 3 edycji i przy następnej możesz sam spróbować jakie ci los zadania przyniesie