Wpis z mikrobloga

No i koniec Burn The Witch...
A nie, czekaj. Będzie drugi sezon xD Cieszycie się? Bo ja w sumie tak.

Jedynie co mnie boli, to pewne dziury (a właściwie kratery po kilkusetletnim ostrzale asteroid) jeśli chodzi o powiązanie z uniwersum Bleacha, zupełnie się to nie klei.
Fajnie jakby w drugim sezonie to trochę rozwinęli. Dlaczego tutaj mamy smoki, a w Japonii ich nie było? Czy one są ograniczone tylko do terenu Anglii? A może Hollowy i Smoki to jedno i ty samo, tylko forma zależy od utartych wierzeń społeczności żyjącej na danym terenie i na przykład w Polsce mielibyśmy Biesy i inne Południce.
Jak na razie nic się nie klei w tym temacie

No i końcówka ostatniego chaptera definitywnie na plus, bo często mnie to w mangach denerwuje - normalna reakcja Balgo, po tym jak go Noel przytuliła.
Niby to jest nic, ale najczęściej mamy jakieś dziwne zachowania i krwawienie z nosa.
#manga #burnthewitch #bleach
  • 6
@Kardig: Heee, za bardzo to byłoby przekombinowane. Uniwersum Bleach i tak już jest dosyć rozwinięte. Generalnie, mi bardziej pasuje ten stary swiat SS ( może dlatego, że po prostu było więcej obcowania z tym światem czy to w anime czy to w mandze?).Ale no Twoja koncepcja trzyma się kupy, może to dlatego są smoki zamiast hollowów( ͡° ͜ʖ ͡°)