Wpis z mikrobloga

@m__b: Chyba się nie rozumiemy? Tu nie chodzi o moderację, to że istnieje moderacja jest jak najbardziej normalnym zjawiskiem. Chodzi o to, że jest ona nieudolna, dziwaczna, zakrawa o hipokryzje. Jak to co nastąpiło inaczej nazwać? Nie odnieśliście się do zaistniałego problemu, tylko gadacie ogólniki o jakiejś tam moderacji.
  • Odpowiedz
@m__b: Fantastycznie, ale to nie wyczerpuje tematu w żaden sposób. Nie ma tam mowy dlaczego kolejny identyczny link nie został usunięty? Swoją drogą ciekawe czemu ta "agitacja" zdobyła taką popularność? W ogóle czy można mówić o agitacji, w tym przypadku. Zdaje się, że post na forum JKM jakiejś przypadkowej osoby nie świadczy jeszcze o agitacji. W dodatku sami zachęcacie do podobnych praktyk, w postaci podpowiedzi o polecaniu linku znajomym. Dodatkowo
  • Odpowiedz
Mnie to wygląda trochę na grę na 2 fronty. Pojawiają się niewygodne wykopy jak ten z Solarisem, Playem, czy Korwinem (to tylko te głośniejsze, nie wiem ile ich było wszystkich bo pomimo bordo mam życie poza Wykopem) po czym zostają usuwane -> administracja nie ma problemów z firmami bo usunęła, a następnie ktoś wrzuca mirror bo cenzury nie zniesiemy (my użytkownicy). Z JKM kwestia jest o tyle trochę inna, że pojawiają się
  • Odpowiedz