Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie można teraz poznać laske mając 27lvl? poznawanie przez internet odpada. Na #tinder kiedyś mi dobrze szło a teraz potrafię mieć 50-100 par z czego 1) żadna nie napisze 2) usuwają pare gdy napiszę 3) usuwają parę w środku konwersacji (nawet jak piszemy kilka dni). Wolałbym na żywo gdzieś poznać, najlepiej przypadkiem. Nie mam problemów jeśli chodzi o kontakty z drugą osobą tylko jestem raczej typem spokojnym, czyli imprezy do białego rana odpadają.

#zwiazki #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5b42818679b6c666e7b9f9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 39
@AnonimoweMirkoWyznania: kluby, centrum miasta wieczorami w weekendy, slyszalem tez o sposobie na pisanie do dziewczyn na facebooku (np. ktora udziela sie na spotted Twojego miasta albo jest kolezanka Twoich znajomych) - tego nie probowalem, ale podobno szansa jest wieksza niz na tinderze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arkos12:
Ale #!$%@? xDDDDDDDD
Tzn. o ile pierwsza polowa ma jakis sens (ale tak naprawde tak moznaby opisac kazde miejsce i kazda osobe) tak druga to bullshit roku.
Chocby moj przyklad, gdzie aktualnie nie utrzymuje kontaktu z nikim poznanym przed 24 rokiem zycia.
Najblizsza paczka to kumple z wyjazdow na chlanie wlasnie w wieku 24-25 lat, nim bylem z rozowa, to mialem bardzo duzo znajomych ze srodowiska techno.
@AnonimoweMirkoWyznania: OPie
@antkowa: Zdarzało mi się chodzić samemu po górach i spać w schroniskach i zazwyczaj jak jest jakaś mirabelka w moim wieku to jest w 8 osobowej grupie. Festiwale podróżnicze i koncerty? Hm, nie słyszałem, o czymś takim. A przynajmniej w rejonie Beskidu śląskiego
@Rouksa: zawsze jeździmy grupa na szlaki ale zwykle bawimy się ze wszystkimi w schronisku czy na miejscu. A nie jeździmy samymi parami ;). W zeszłym tygodniu na Baraniej Górze był festiwal podróżniczy, a na Rycerzowej koncert.