Wpis z mikrobloga

via Android
  • 44
@ghandi92

jak zwykle na spotkaniach z Korwinem najwięcej jest "młodych gniewnych" bez praw wyborczych lub posiadających te prawa od maksymalnie roku, dwóch XD

A mnie to bardzo cieszy, ponieważ Korwin aktywizuje młodzież do aktywności obywatelskiej i angażowania się polityczne. W zdrowej demokracji jest to wskazane, aby ludzie się interesowali polityką.
@karski: pokazujesz tylko jak młodzi są manipulowani przez polityków. Zarówno tych z lewej jak i prawej strony.

@Volki: Tylko z korwinizmu się wyrasta XD Korwin i spółka nie raz, nie dwa pokazała, że gówno się zna na ekonomii, a aktualnie Konfederacja staje się siedliskiem antynaukowych szurów i karierowiczów, którzy bajkami o paróweczkach kupili sobie cztery lata dobrze płatnej fuszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A mnie to bardzo cieszy, ponieważ Korwin aktywizuje młodzież do aktywności obywatelskiej i angażowania się polityczne. W zdrowej demokracji jest to wskazane, aby ludzie się interesowali polityką.


@Volki: Ale nawet Kaczyński już zdemaskował na czym te "aktywizowanie" ludzi u JKM polega. Nie ma znaczenia, czy jest rok 2020, czy 1995, czy 2000 - schemat działania zawsze ten sam i konsekwencje też. W tym wieku młodzież potrzebuje rzetelnej wiedzy, aby sama mogła
GoddamnElectric - > A mnie to bardzo cieszy, ponieważ Korwin aktywizuje młodzież do a...
interesowali polityką


@Volki: Słuchanie masakracji Korwina i bezkrytyczne łykanie wszystkiego, co mówi, to jeszcze nie jest "interesowanie się polityką". Młodzi go lubią, bo obiecuje złote góry, a do tego mówi prostym i dosadnym językiem, w przeciwieństwie do bełkoczącej nie wiadomo o czym większości innych polityków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ghandi92: Z Korwinizmu się wyrasta, ale zainteresowanie polityką i sytuacją w państwie zostaje, więc w sumie to nawet spoko efekt daje ten Korwin.
@KCPR: No tak, tylko jest jeden problem - ktoś wyrasta z korwinizmu, zdaje sobie sprawę, że takie coś nie istnieje i stoi przed kolejnym wyborem "kogo poprzeć". No i kogo do wyboru ma taka osoba? Jeśli jest liberałem to tylko tak naprawdę PO z istniejących tworów, które liczą się w grze.

A na kogo głosują ludzie, którzy wybierają na podstawie wyglądu i "jak mówią"? No oprócz na PiSu właśnie na PO,