Wpis z mikrobloga

Lindsay Ettenmoors

- W prasie wciąż piszą, że przekonałam Wiktora Emmanuela III do ogłoszenia neutralności. To przecież nieprawda Vinnie. Siedzieliśmy wtedy w Szwecji i nie mieliśmy kontaktu z Włochami, ale rzecz jasna ktoś niezadowolony musi zrzucić winę na mnie…
- Nie denerwuj się, przecież wiemy, że to nie Ty. Może odłóż tą gazetę zanim przeczytasz o… (V)
- I do tego kolejne plotki. Ja w zbożu? To okrutne oszczerstwa. Nie rozumiem jak ktoś może być tak niemiły. Staram się jak mogę. Pomagam i nie chcę nic w zamian, a oni tak mnie krzywdzą…
- Kto mógł rozpuszczać te fałszywe wiadomości… Ten dyplomata w Rumunii odgrażał się, że pożałujesz czy coś takiego. (V)
- Zdradek? Nigdy, byłam z nim na herbacie i bardzo miło spędziliśmy czas. Nie ma szans, żeby to był on. Może zadaje dziwne pytania i jest bardzo bezpośredni, ale to nic nie znaczy. Vincenzo jesteś zazdrosny?
- Bella… (V)
- Lindsay, może czas odpocząć? Polecimy na jakąś tropikalną wyspę i wyczilujemy? Kiedy mamy wziąć urlop jak nie teraz? (P)
- Oj nie. Nie mogę siedzieć w hamaku pod palmą, gdy w Europie dzieje się tyle niesprawiedliwości.
---------------

- Dyktuj, ja napiszę i polecę to wysłać. (P)
- Tak, zgadza się. Wysłałam wcześniej list do Ciebie, wybacz za spoufalanie się, ale nie nikt nie może znać Twojego statusu. Przybędę jak najszybciej. XOXO Lindsay Ettenmoors.
- Jeśli ktoś przechwyci list to będzie wiedzieć do kogo jest, koperta jest zaadresowana. (P)
-Za późno, już odpisałeś. Ekipo, jutro wylatujemy.
--------------

- Nowa podróż? Poprosimy współrzędne.
- 4 poziomo, 1 pionowo oraz 3 pionowo, 18 poziomo. I mała wskazówka: K - 19.

@kvvach

#wielkawojnafabularnie