Wpis z mikrobloga

Zamówiłem 3 sierpnia, ale zauważyłem dwia później, że dodali nowe kolory (ich wysyłka była przewidziana w późniejszym terminie - 25 sierpnień). Napisałem do nich, że mogę poczekać te kilkanaście dni, ale chciałbym zmienić kolor z żółtego na 16-bit. Gość odpisał, że się tym zajmie no i jak widać paczka przyszła przedwczoraj :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieR: wczoraj dodali info że wysłali wszystkie z pierwszej fazy poza różowymi i szarymi, trzeba dalej czekać do trzeciego tygodnia września aż wyślą a do tego czekanie na paczkę, nie poszczęściło mi się
@NieR: Mirek z oficjalnej strony kupiłeś czy można gdzieś wyrwać coś taniej? Widziałem, że były też jakieś kody rabatowy, ale nic znaleźć nie mogę. Wiesz coś może? Wygodnie się korzysta z krzyżaka i funkcyjnych po przekątnej? Nie wygląda to nazbyt ergonomicznie.
@chosenon3: Tak z ich oficjalnej strony. Kod rabatowy otrzymałem dopiero po złożeniu zamówienia i wynosił on o ile dobrze pamiętam - 1$ xD
Krzyżak działa elegancko jednak jestem przyzwyczajony do miękkiego skoku jak w przypadku padów od PlayStation i ten w Retro Pocket 2 wydaje mi się trochę zbyt twardy.
@chosenon3: Jak pisałem wcześniej - chciałem zmienić kolor z żółtego na 16bit, którego wysyłka była planowana na 25 sierpnia. Paczkę otrzymałem natomiast 10 września :)
Karton z konsolkami był nadany z Luksemburgu i gdyby nie napis 'retro video game', to nie wiedziałbym co mi przywiózł kurier, bo spodziewałem się przesyłki z jakimiś 'krzaczkami' :D. Nie mam jak oni to wysyłają ( ͡° ʖ̯ ͡°)