Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@turbokasia: wysypiać się trzeba regularnie, to brzmi jak banał, ale czyni cuda. Słyszałem też, że kawa pogłębia skoki insuliny, więc staram się nie łączyć jej ze słodyczami, lepiej działają osobno.
No i tlen, po kilku godzinach siedzenia trzeba rozruszać organizm, żeby dopompował trochę mózg
  • Odpowiedz
@turbokasia: 10-15 min na swieze powietrze i krotki spacer, najlepiej co 2h i mozna walic po 12h bez problemu.
Unikac ludzi i #!$%@? o niczym bo to najbardziej w pracy wypompowuje.
  • Odpowiedz
@turbokasia: Po 4-5h klękasz? W całej swojej karierze nie byłem w stanie klepać kodu dłużej niż może dwie godziny ciągiem i to tylko dlatego że z jakiegoś powodu mnie zassało. A tak to standardowo pomodoro - trochę pracy, trochę wykopu, trochę prywaty i pilnować godziny fajrantu żeby się nie spóźnić.
  • Odpowiedz
@Marcowy_Kot: no nie powiedziałbym, że delikatniejsze bo pierwsze czy drugie zalanie może być takie, że się w głowie zaczyna kręcić. Chociaż to zależy od rodzaju, ile się sypie i jak intensywnie się pije.
  • Odpowiedz
Macie jakieś sprawdzone sposoby na pobudzenie mózgu podczas klepania kodu? Zwykle po 4-5 godzinie koncentracja mocno spada


@turbokasia: Tak, mamy. Dociągnąć do 6h i zrobić sobie przerwę, najlepiej do następnego dnia.
To całkiem normalna rzecz. Janusze korporacji jeszcze to słabo rozumieją, ale w większości firm jest normalne że ostatnie 2h chodzi się a to do kuchni, a to do kibla, a to coś po ogląda na telefonie, a to pogada z
  • Odpowiedz