Wpis z mikrobloga

Jakieś opinie o KOSIE SPALINOWEJ NAC?

Dobrze to wygląda, cena super, opinie na necie też niezłe, ale chętnie usłyszę jeszcze od innych.

Do czego? Działka 1500m2 na początku budowy, trzeba ogarniać na bieżąco chwasty itd, ale potem też będzie trzeba ogarniać np drogę pomiędzy moją działką, a sąsiada, która prowadzi do transformatora i nikt tego nie kosi, plus jakiś pas od pola żeby nie wdzierały się chwasty na działkę.
Tak więc roboty trochę jest ale tylko na swoim, żadnej działalnośc itd.

#budujzwykopem #budowadomu #narzedzia #kosiarka #kosaspalinowa #trawnik #chwasty #domowyogrod #dom
trustME - Jakieś opinie o KOSIE SPALINOWEJ NAC? 

Dobrze to wygląda, cena super, op...

źródło: comment_1599575543kU2T01Y8E5FxLN9yhHEHZ1.jpg

Pobierz
  • 21
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trustME: kupiłem, żałuję. Szrot. Rozmiar działki 1225 m2. Już dwa razy się zatarła mimo mieszanki, która ZDECYDOWANIE zapewniała smarowanie. Nie warto za te cenę. Kosiłem nie tylko linka, ale i trójzębem.
@trustME Ja kupiłem z 6 lat temu używanego Stihla fs310. Wykaszalem nim tarczą widiową samosiejki grubości nadgarstka bez żadnych problemów. Kosa po paru latach nadal trzyma się ceny jak kupiłem za około 1200. Podoba mi się również praca silnika bo to taki czterosuw więc nie ma takich wysokich obrotów jak dwusuw.
@trustME: pracuje w serwisie Husqvarna i 3.8KM i chyba to Chińskie konie mechaniczne szczerze jeśli nie jakaś górna półka z której byłbyś zadowolony szukaj czegoś gzie masz blisko serwis i gdzie są blisko część bo NAC to nikt nie chce naprawiać bo nie ma części do tego zobacz czego masz blisko serwis za niedługo wlecą z tego co wiem Raty 0 na Husqvarne ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trustME: a ja mam kose NAC i radzi sobie bardzo dobrze, w domu rodzinnym juz od 5 lat smiga. Ja sobie tez kupilem jakies 2 lata temu i zero problemu, no moze poza głowicą, bo jest dziadowska i juz wymaga wymiany (w zasadzie to juz od zeszlego roku wymaga, ale ją reanimuje :) ). Zreszta to tez jest czesc eksploatacyjna, a przez pierwszy rok dostawala mocno w dupe bo czesto wadzilem
@trustME: mam jakąś kosę NAC, na serwis i części wydałem chyba drugie tyle co kosztowała, a w sumie ostatnio jak próbowałem kosić to nie działała i dalem sobie spokój.
Chociaż przez ten czas co działała to się przydała, a wydawać znowu 4 razy więcej na coś lepszego to też średni interes, jak trzeba tylko sporadycznie...
@trustME: 2 lata temu kupilem taka:
https://allegro.pl/oferta/kosa-spalinowa-oleo-mac-bch-400-t-40-2-cm3-2-0-km-7801328375?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Co prawda to nie chinski NAC, a wloski OleoMac;) jednakze daje naprawde rade. Kilka dzialek juz obkosil. Po zalozeniu noża zamiast zylki tnie chwasty/drzewka o grubosci kciuka (albo i wieksze).

A i nic dodatkowego przy niej nie robilem. Leje olej do paliwa w stezeniu 1:50, dorzucam smar w glowice (czy jak sie to zwie) i hula rowno. Co roku tylko obowiazkowy przeglad za jakies