Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Tak sobie pisze pracę licencjacka i oczywiście zamiast pisać to sobie myślę o życiu. No i tak teraz ogarnąłem, ze wszystkie moje poważniejsze związki (3 lata, pół roku, 3 lata i oswiadczyny) kończyły się podsumowaniem od różowych, ze ja jestem dla nich za dobry xD Co to znaczy do cholery za dobry? XD Bo nigdy nie potrafiły na to odpowiedzieć.

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 29
@bachus: Przed 30 to ja już będę w dupie te związki, już teraz zaczynam myśleć, że co się się wcześniej wyszalałem to już nie wróci i chyba czeka mnie samotność.

@Dykto13: Beciakiem już byłem chyba xD To przez różową wyprowadziłem się do Gdańska, pracowałem, opłacałem mieszkanie, bo ona musiała tam studiować i zrujnowana psychikę. Teraz ma za sobą już 2 wyprowadzkę, bo nie stać ją na czynsz.

Z przyjaciółką w
@Ropasiak wg mnie sam po części odpowiedziałeś na swoje pytanie, całujesz w takie trącące patologią (niekoniecznie mowa o rodzinie, takie pato wzroce i myślenie różowych), a to głównie panny które uważają podświadomie, że tylko badboy kocha mocno. Logiki w tym nie szukaj, bo takiej nie znajdziesz, ale zbyt mało wrażeń (niekoniecznie pozytywnych), uznają za słaby/niesatysfakcjonujący związek.

Przywiązanie, zaufanie, dobroć w obecnych czasach przeszła do lamusa. Co kto lubi, znajdź sobie porządną dziewczynę