Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, nie spodziewałem się, że mój niedzielny wpis o bigosie będzie miał prawie 2k plusów. Dzięki.
Dokładnie o ten wpis chodzi: Link
Mieszkam w Gdańsku już trochę, ale po rozstaniu z narzeczoną odciąłem się całkowicie nie tylko od niej ale też od jej znajomych. W Gdańsku mam tylko jednego kolegę z moich rodzinnych stron (centralna Polska). Tak na prawdę zostałem sam, bo kolega ma swoją rodzinę, prace, obowiązki. Nie mam tu znajomych a trochę mi brakuje do kogo japę otworzyć. Kobiety na razie nie szukam, koleżanek owszem. Chce mieć znajomych a samemu ciężko dupę ruszyć i iść w miasto tym bardziej że nie jestem typem imprezowicza. Więc pomyślałem, że skoro tak wiele osób pragnie zjeść dobrego domowego bigosu i chleba z własnego wypieku to może tak na przyszły weekend nagotuję na sobotę bigosu i upiekę chleb żeby można było #!$%@?ć coś na ciepło i można by się spotkać, mieszkam obok parku oruńskiego, wbrew pozorom spoko miejsce żeby usiąść i pogadać. Miałby ktoś ochotę sie poznać? Dokładnie o sobotę 19.09.2020 chodzi. Musze wiedzieć czy mam się szykować i ile tego nagotować bo mam mały garnek 5 litrów tylko to skoczę zaraz kupię jakiś większy gar i nie wiem czy 10 czy 15 litrów. Dajcie znać czy w ogóle ktoś jest chętny. Bigos: stan z dziś. (poproszę plusa dla zasięgu) Taguję #trojmiejskiewykopiwo bo chociaz nie o piwo chodzi to jest tam sporo osób które sie spotykają.
#gotujzwykopem #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #rozowepaski #niebieskiepaski
t.....m - Witam serdecznie, nie spodziewałem się, że mój niedzielny wpis o bigosie bę...

źródło: comment_1599489461HS6Tq0OK8mwv7HrB4cJAcq.jpg

Pobierz
  • 108