Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie ja pracuje xD

Mamy home office w korpo i TL na meetingu z zespołem się spruł bo siedziałem w bluzie z kapturem

Niektórzy myślą że pracują na wall street

Macie taki dress code? Naaet na HO musicie ładnie wyglądacie?

#bekazpodludzi #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f55da988679b6c666e7b004
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
ObitaŻona: Cooo xD w moim korpo (big4, żeby nie było) w biurze nie ma dress code. jest taki nieformalny, acz oczywisty i respektowany, przykaz, żeby wyglądać w pracy schludnie (czyli niekoniecznie wypierdziany dres z dziurą na kolanie, ale już bluza dresowa z kapturem do jeansów jest ok). a przy home office to w ogóle, w żonobijce z rozczochranymi włosami można wbić na porannego huddle'a i na nikim to nie zrobi wrażenia.
@AnonimoweMirkoWyznania: pracuję tylko dla firm, w firmach-flejach kierownicy i tak chodzą pod krawatem. Nie wiem też, jak Sp. z O.O. mogłaby być "kasiasta", na wycenę nie ma wpływu samochód prezesa. Przynajmniej w niepatologicznych branżach.
Mimo wszystko, mając do wyboru kilka zleceń, zawsze ludzie, którzy mnie nie szanują są na szarym końcu kolejki, a ona praktycznie nie ma końca.
@AnonimoweMirkoWyznania: Poubieraj się tydzień, a potem przypadkiem zepsuła ci się kamerka.

popracujesz kilka lat, nauczysz się kultury, skoro ja mogę z innymi rozmawiać w koszuli i marynarce, a oni nie raczą czystego dresu włożyć, to nie warto z takimi współpracować, bo najwyraźniej mają mnie w dupie.


@KarmazynowyAstrofizyk: Popracujesz kilka lat, pozarządzasz ludźmi, to się nauczysz, że nie jesteś pępkiem świata, a zabieranie pracownikom takich nic nieznaczących swobód może cię sporo