Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Akcja sprzed godziny (ok 3:30 nad ranem)

Wracamy autem z kolegą z wędkowania. Droga pusta, ale stajemy na światłach normalnie, powolutku zwalniając i uderza w nas gość od tyłu, no ślepy bo nawet ostro nie hamował albo zwyczajnie po złości, bo nie jakoś mega mocno, jakby się toczył

Kumpel wylazł z auta #!$%@?, bo auto ma kilka miesięcy. Droga pusta, dwupasmowa a typ w nas uderzył. No nikt normalny by tak nie zrobił. Facet wyglądał jakby zemdlał za kierownicą, otwieramy drzwi a tam taki smród wódy, piwska i fajek że mnie skręciło, typowy zapach żula. No chłop schlany i nieprzytomny a do tego z tyłu siatki z butelkami i jakieś szmaty rozłożone jakby spał w aucie a wcale nie wyglądał na żula. Auto też nie najgorsze bo Mercedes A-klasa najwyżej kilkuletni

Wracamy do naszego auta, kumpel szuka telefonu bo wypadł mu za fotel, a typ odpalił auto i #!$%@?ł XD Albo udawał że nieprzytomny albo sie obudził #!$%@? wie. Ruszyliśmy za nim na piskówach, chwilę później gość zatrzymał się na chodniku pod nocnym sklepem. No ryknąłem śmiechem, #!$%@? DEBIL po wódke jeszcze pojechał XDD

Wybiegam z jeszcze jadącego auta żeby gościa złapać za fraki i wepchać do naszego samochodu żeby go przycisnąć, aby zapłacił za zderzak z kieszeni, bo szkoda OC. A on wparował do sklepu jak do saloonu w Westernie i za ladę od razu, ekspedientki nie było i gość poleciał na zaplecze, a z zaplecza darcie ryja "PIŁEŚ!" XD

Kolega mówi żeby wyszli do nas pogadać no i wychodzą (tak naprawdę nie wiem czy to była żona, czy matka XD). Mówimy jasno, że typ nam nowe auto #!$%@?ł i uciekał #!$%@? przez miasto + dorzuciłem blef że prawie staruszkę potrącił #hajto XDDD. Gość tam ledwo stoi leżąc mordą na ladzie, kobieta #!$%@?, wargi zaciśnięte że aż białe i mówi do niego, że ona nie będzie za niego gadać. No to kumpel wyskoczył z zaporową kwotą żeby było z czego zbijać: że zapłacą 8k "za szkody i stres" i sprawy nie ma XD Babke zamurowało ale nadal sztywno stoi, a gość mówi że dobrze dobrze zapłaci, tylko błaga żeby nie dzwonić na Policje bo on uprawnień nie ma (pewnie zabrali), jakby to było największe zmartwienie XDDDD skończony imbecyl

Zapłacili nam prawie 8k bez negocjacji i nawet nie obejrzeli auta XD 6k wypłacił z bankomatu obok sklepu, kobieta dała ok 1500 od siebie bo więcej nie miała. Zderzak nowy w ASO 1200 zł, albo naprawa pewnie z 300 zł więc 7k za milczenie xdd dobry interes. Koleżka dobry ziomek odpalił 3k i PLOT TWIST: kupię za to sobie pierwszą furę, na którą bym pewnie zbieral do przyszłych wakacji XDDD

Został gość zrobiony w #!$%@? po mistrzowsku, będzie miał nauczke XD Oby tylko kobiecie oddał te 1500, bo kobieciny to szkoda akurat że ma chłopa/syna alkusa

Chciałem zadzwonić na Policje bo nienawidzę alkusów za kółkiem, ale kumpel mówi że już jest po ptokach bo minęło z 30-40 min i dawno nas nie było na miejscu kolizji. Musielibyśmy zeznawać jako świadkowie itd że to on kierował, za dużo fatygi, a zostało mi 4h snu i do pracy. W aucie ani kamerki nie było, ani nic nie nagraliśmy na telefonach. Da się coś zrobić z tym po fakcie?

#truestory #alkohol #alkoholizm #wtf #stopcham #kolizja #samochody #motoryzacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f55a1cf8679b6c666e7afe5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15