Wpis z mikrobloga

Wykopki: kobiety lecą tylko na chadow z kwadratowa szczęka i 2,10m wzrostu, a z resztą są brzydkie i ulane i chcą tylko hajsu
Kobiety w rzeczywistości:

K.....x - Wykopki: kobiety lecą tylko na chadow z kwadratowa szczęka i 2,10m wzrostu,...
  • 77
  • Odpowiedz
@Kowixx jeden rabin powie tak, drugi powie nie. Prawda jest taka, że niewiele jest osób, które byłyby w stanie podjąć się takiego wyzwania, niezależnie od płci. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@droid43210: wręcz przeciwnie - ja przedstawiam rzeczywistości. To że wy macie zakrzywiony obraz przez swoje urojenia to nie moja wina ¯\_(ツ)_/¯ TVP jeszcze można zrozumieć bo robi to dla hajsu, ale wy to xD
  • Odpowiedz
@Kowixx: plot twist: to siostra xd

Niestety ale wykopków nie przekonasz, oni żyją w swoim świecie, jakby mieli 2 metry, kwadratowe szczęki, bujne włosy i mięśnie jak kulturysta, to mówiliby że nie mają dziewczyny bo mało pieniędzy mają xd

Trzymajcie podobne :P
CichySzelestOka - @Kowixx: plot twist: to siostra xd

Niestety ale wykopków nie prz...
  • Odpowiedz
Wykopki: kobiety lecą tylko na chadow z kwadratowa szczęka i 2,10m wzrostu, a z resztą są brzydkie i ulane i chcą tylko hajsu


@Kowixx: nie wiem co chciałaś udowodnić ale koleś na filmie nadal wygląda lepiej niż 90% Wykopków, a że wylądował na wózku po tym jak poleciała na jego chad-twarz to już inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kowixx: chciała go #!$%@?ć za barierkę xD

poza tym zobacz sobie ile koleś ma wzrostu po wstaniu z wózka

a tak na prawdę to pewnie jest siostra tego typa czy ktoś inny z rodziny co mu pomaga
  • Odpowiedz