Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No to #!$%@? stało się, pozytywny test na #covid19. telefon z sanepidu rozmowa z panią, prosi o kilka danych i podanie osób z którymi miałem kontakt do 14dni. daje mi czas na spokojnie ogarnąć listę, siadam z kartka papieru i tworzę.
Tu najlepsze, wysyłam wiadomość do kolegów z pracy ze test pozytywny, według procedury mam podać ich dane, za chwile telefon szefa ze mam nikogo nie podawać wft, lamet ziomków żeby ich nie podawać bo zamkną na kwarantannie,firma stanie -argumenty z dupy, bo nie mieliśmy kontaktu ze sobą od 7 dni wiec luz ??. Co sprawia że ludzie są tak oderwani od odpowiedzialności. #koronawirus #covid #boldupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f54b81b8679b6c666e7ada0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@edgar_k W średniowieczu kwarantanna miała na celu ochronę przed dżuma czy czarna ospą - chorobami o bardzo dużej śmiertelności a jednocześnie dającymi objawy w chyba 100% przypadków zakażeń. Teraz kwarantanna ma chronić przed bezobjawowym śmiertelnym przeziębieniem. Widzisz różnicę?
  • Odpowiedz
@edgar_k W średniowieczu kwarantanna miała na celu ochronę przed dżuma czy czarna ospą - chorobami o bardzo dużej śmiertelności a jednocześnie dającymi objawy w chyba 1000x1f344f410rzypadków zakażeń. Teraz kwarantanna ma chronić przed bezobjawowym śmiertelnym przeziębieniem. Widzisz


@wshk: śmiertelnym? XD
Wyglada na to, ze EKSPERCI nawet twierdzą, ze śmiertelność mniejsza niż zwykłej grypy - lockdown jak ktoś kaszlnie?
Zamykanie ludzi z chorobami zakaźnymi? XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiadomo nawet czy test nie był fałszywie pozytywny. Jak nie masz objawów typowych i się źle nie czujesz to lepiej się nie testować bo zawsze przyklepią. Szpitale dostają 800zł więcej od głowy za obsługę pacjenta z covidem a że mają wtedy 1/3 łóżek to sobie odbijają budżet.
Ogólnie jakby mi ktoś sanepid na łeb zesłał przestałby być moim kumplem, chyba że by naprawdę musiał i nie mógł się wytłumaczyć
  • Odpowiedz