Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Takie pytanie do #rozowepaski, dlaczego wy jesteście tak bardzo przewrażliwione na punkcie swojej wagi? Naszła mnie taka #rozkmina po obejrzeniu #grubapijesz.

Dlaczego praktycznie wszystkie normalnie zbudowane dziewczyny (a nawet te szczupłe) gdy tylko usłyszą pod swoim adresem stwierdzenie, że są grube, to one wezmą to do siebie i będą w to wierzyć?

Dlaczego grube dziewczyny obrażają się, gdy ktoś powie że są grube? Czy myślą, że będą szczupłe tak długo, dopóki ktoś nie powie na głos że jest inaczej czy jak?

"Kobiety nie pyta się o wiek ani wagę".

Odnoszę wrażenie, że faceci jakoś inaczej do tego podchodzą. Jakoś nie wyobrażam sobie żeby #bartoszwalaszek płakał po kątach, bo gdzieś ktoś w necie napisał "Walaszek, grubasie, kiedy nowy #kapitanbomba?". Zresztą, żeby daleko nie szukać przykładów, sam od dzieciaka byłem szczupły, ale gdy parę lat temu ulałem się jak świnia i kumple zaczęli mi mówić "siema grubasie" to jakoś nie widziałem w tym niczego dziwnego, bo byłem świadomy swojej budowy ciała.

Nie wiem na jakim etapie znajomości byli bohaterowie tego filmiku ale skoro pili razem alkohol (tym bardziej że gość interesował się tym, czy gruba pije) to musieli nawiązać już jakąś relację wcześniej (taki zwrot do całkiem obcej osoby byłby co najmniej dziwny). Niemniej jednak jej gwałtowna reakcja wywołała jednynie efekt Streisand, więc pewnie nie raz usłyszy jeszcze "gruba, pijesz?" pod swoim adresem.
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AZ-5: może dlatego że faceci nie są tak przewrażliwieni a dziewczyny są z reguły od dziecka głaskane na każdym kroku, potem to samo jest kiedy mają przyjaciółki? Faceci cisną sobie na każdym kroku i jest to oznaka mocnej więzi a z kobietami to jest tak że wszystkie sobie mówią jakie to one nie są piękne, tylko paradoks polega na tym że żadna nie chcialaby wyglądać jak ta druga ( ͡°
  • Odpowiedz
@AZ-5: waga u kobiet jest bardziej podkreślana. Chyba adekwatniejsze jest nawiązanie u facetów do wzrostu lub zakoli. I też analogicznie powinien być przykład, że to dziewczyna mówi do niskiego faceta - "ej mały, pijesz?"
Niemniej i tak reakcja dziołchy była bez sensu, powinna mu kazać #!$%@?ć i tyle.
  • Odpowiedz
@AZ-5 każdy ma gdzie indziej słaby punkt. To że nie znał jej imienia oznacza że to po prostu obcy ludzie. Jakby jakaś laska zaczęła Ci walić na dzień dobry per "zakolaku" albo "szczerbaty" też byś nie chciał z nią pić.

Gość zrobił to po chamsku, ale można by jeszcze olać gdyby nie poszło w sieć. Fakt że to zrobił dla fejmu i upublicznił to zwykłe #!$%@?ństwo.

Za identyczny tekst do równie wciętego
  • Odpowiedz
@hitherto No wlasnie. Pajacyk z kamerka wybral sobie najlatwiejsza ofiare. Malo tego: Najprostszy pocisk wybral. Nie znam typa ale na kilometr smierdzi mi takim sliskim szczurem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AZ-5: No niestety u nas od małego jest wpajane, że dziewczynka musi być ładna, szczupła, zgrabna itp. Już małe dziewczynki potrafią cierpieć np na anoreksję. Zostaje takie coś już do końca życia. Ja i tak później się ogarnęłam, że w sumie po co mam być cały czas ładna, nie jestem #!$%@? do oglądania. xD Ale wiem, że większość kobiet nadal ma obsesję na punkcie swojego wyglądu, że jak wypadnie, jak ktoś
  • Odpowiedz
  • 2
@iEarth tylko grubas może się zmienić, a mamy raczej nie;) tutaj lepsze by było: pijesz szczerbaty?

I jako zakolak nie oburzam się do obcych jak coś powiedzą na ten temat. A trzeba przyznać że co trzecia osoba nawiązuje do włosów :D
  • Odpowiedz