Wpis z mikrobloga

Hej,

może niektórzy pamiętają a może nie, troszkę ponad tydzień temu wstawiłam tutaj screeny z rozmowy z pewnym chłopakiem z pracy i spotkało się to z Wasza "dosadną krytyką" baaardzo delikatnie mówiąc.

Chyba potrzebny mi był kubeł zimnej wody, byłam chamska i przyznaje że nie powinno się tak nikogo traktować...
Przepraszam Was, zwłaszcza Panów bo potem przez takie akcje rodzą się tagi typu #p0lka itp.

Oczywiście przeprosiłam też chłopaka którego tak potraktowałam i w ramach rewanżu sama zaprosiłam go na piwo.
Dołączam screena.

#zalesie #pracbaza #korposwiat #logikaniebieskichpaskow #heheszki #przegryw

Pobierz MarCIASTA__ - Hej,

może niektórzy pamiętają a może nie, troszkę ponad tydzień temu...
źródło: comment_159922393002muOaEP7jA02XryQjELGH.jpg
  • 188
@MarCIASTA__: nie powinnas sie tlumaczyc jakimis absurdalnymi wymowkami ze stres, ze cos tam, tylko powiedziec wprost, ze bywasz chamska i zdarza Ci sie #!$%@? traktowac ludzi bez powodu. Moglas wspomniec, ze pochwalilas sie tym na wykopie jeszcze, za co wylala sie na Ciebie oczywiscie ( i slusznie ) fala krytyki, a na koncu nie proponowac zadnego piwa, bo wyszlo szydlo z worka, chamstwo sie wylalo, gosc juz wie z kim ma
Brawo. Jestem pod wrazeniem. Sam czesto ucze sie przyznawac do bledu. Umowisz sie na kawke? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty stawiasz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@MarCIASTA__ jeśli real, to fajnie, że tak się to potoczyło :)
Dzieci nie trzeba od razu robić, ale serio jest miło, jak nawet pójdzie się z kumpela na piwo. Mam takie i nic z nimi nie robię, nie zrobię, ale na duszy lepiej, że nie tylko Nicki z Lola wiedzą kim jestem.
@MarCIASTA__: no nie wierzę, nie sądziłem że kiedyś zobaczę coś takiego. Różowa ogarnęła się że źle się zachowała w stosunku do niebieskiego i do tego go przeprosiła. Nigdy z czymś takim się nie spotkałem.

No chyba że to fake, pewnie fake bo takie cuda to się w życiu nie zdarzają ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarCIASTA__: no właśnie przeprosić tak po prostu a nie być do tego popchniętym przez dezaprobate ze strony społeczności portalu ze śmiesznymi obrazkami, zwłaszcza gdy oczekiwało się rezultatu totalnie odwrotnego.
Swoją drogą twój kolega to też dobry cuck bez krzty godności czy poczucia własnej wartości skoro pozwala ci tak się szmacić.

za bardzo analizujesz


Czyli mam po prostu bezkrytycznie przełknąć twój wysryw i pozwolić ci zrehabilitować się w mojej świadomości jako odbiorcy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarCIASTA__: spoko, gitara. Teraz się okaże czy chcesz mu dać kosza czy też nie.
BTW, tutaj miras po 30tce i uwierz że coraz częściej słyszę od koleżanek (tych bez faceta), jakie pipy z facetów w tych czasach, etc. Bo sami nie zaproszą, bo nic nie zrobią od siebie. Dobrze więc że doceniłaś. A co z tego wyjdzie? Okaże się :p