Wpis z mikrobloga

Doszedłem do wniosku że #bitmex musi upaść. To jest bez sensu, że nie umożliwiają wychodzenia do stable coinów. Przecież na spadającym rynku, kiedy shortujesz BTC, to na bitmexie ciągle wychodzi do #bitcoina który spada. Zanim go prześlesz na giełdę w celu sprzedaży i zanim go sprzedaż to się może okazać że twój zysk z shorta został zjedzony przez utratę wartości. To jakaś bzdura kompletna.

#kryptowaluty
  • 36
@venom_inside: Dam ci radę załóżmy że masz 1 BTC na Bitmexie i chcesz go sprzedać za fiaty co robisz? Stawiasz shorta o wartości 1BTC na bitmexie co sprawia że de facto jesteś już w pozycji dolarowej ( twoje saldo będzie utrzymywać od tej pory stałą wartość w dolarach ) to się nazywa profesjonalnie Hedging. Potem wysyłasz powiedzmy 0.8 BTC na giełdę z fiatami. 0.2 musi zostać jako zabezpieczenie shorta. Sprzedając na
@Drakii: ale o czym ty gadasz, nic w ten sposób nie zarobię, muszę sprzedać więcej niż trzymam, inaczej nie zarobię, bo cały zarobek stracę trzymając, chyba Ci BTC mózg zalsowało i myślisz że chodzi mi o zwiększenie posiadania BTC ... nie mam dupie btc