Wpis z mikrobloga

Właśnie oglądam z @jebola
dokument o protestach na Ukrainie w 2013 i 2014 roku
obywatele katowani przez milicje, za to że chcieli obalić rząd, który nie dotrzymał obietnicy zamiast obiecanej przed wyborami decyzji o przystąpieniu do EU prezydent wybrał sojusz z rosją. Obywatele poczuli się zdradzeni.
Hasła "Milicja z narodem" "Tylko tchórz bije bezbronnego" "Nie chcemy państwa policyjnego".

Teraz w 2020 to samo dzieje się na Białorusi gdzie wybory zostały sfałszowane a każdy z opozycji aresztowany, ludzie ryzykują życie dla wolności, lepszej przyszłości.

A Polska? #!$%@? mać nienawidzę was, sprzedali swoje dzieci za 500zł :(
Ja #!$%@?, jesteście nic nie warci, księża popierają rząd.
Lekarze i nauczyciele nie mają przyszłości.
nie ma pracy bo wirus
Gospodarka w ruinie, o NFZ, ZuS, i innych nie ma co gadać, to od lat 90 jak działa każdy wie.
A teraz pałują młodych ludzi za wieszanie tęczowych flag...
I Co robi naród? Zryw? Pomoc młodym? Nieee
popierają rząd, że młodzi narzekają bez powodu, że przecież mogło być gorzej itd....
Ministerstwo edukacji, zdrowia i praw dziecka ostatnie dni wspaniale pokazuje, jeden minister nie wie co robi drugi, chaos, dno, bieda, gdzie te mieszkania dla młodych? gdzie 100 obwodnic? To wszystko miało być w 5 lat zrobione a tutaj mija 2 kadencja i albo jesteś z nimi albo na argumentum ad tęczum lub koronawirusum areszt.

Wolę już żyć #!$%@? w Albanii, Rumunii, byle nie tutaj gdzie starcy popierają rząd, sprzedają przyszłość za 500zł, tępią naukę, wszystko co doprowadza do wiedzy, popierają cenzurę, areszt za tęczowe flagi czy wyznawanie innej wiary. To jest nasz postęp? To ja już wolę tą biedę i komunę na Białorusi albo wyemigrować do Danii, Niemiec #!$%@? gdziekolwiek gdzie ludzie nie są tak ślepi i żałośni. Leniwi. A po co? A na co? Gówno #!$%@? ja #!$%@?, już nie pamiętają jak było za komuny w latach 70,
stanu wojennego w 81, nic nie pamiętają, teraz jak powiesz strzelaj do polaka to zamiast tłumu ludzi który by Cię wsparł i walczył z milicją to by jeszcze zasłonili okna bo jakiś debil narzeka a dajo 500+ i nie zrozumie taki debil tępy że 20 latek nie dostaje nic.
Nie ma jak pracować, a jak pracuje i ma wynajmować kawalerkę, #!$%@? luksusy! Pokój to całą wypłatę wyda na to i żarcie i powinien studiować do tego i płacić najlepiej.

#bekazpisu #bekazpodludzi #takaprawda #wstyd #zenada #polityka #polska #polak To właśnie wasz obraz #!$%@? mać.
A p.s od nowego roku każdy napój typu cola, nektar z biedronki czy nawet soczki owocowe, energetyki, itp. będzie 1-2zł droższe jak nie 3 na dużych butlach bo nasz prezydent a raczej "wasz" podpisał bez wahania ustawę.
Ciekawe kiedy ostatnio podpisał jakąś obywatelską czy coś. Chyba nigdy choć rządzi tyle lat ale cóż. Wybraliście sami sobie go.
Jak was spałują kiedyś za zbyt kolorowe ubrania to do niego piszcie skargi i czekajcie na reakcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
@imateapot: Jeśli tak to jeszcze dziś, chciałem być w tym kraju ratownikiem...
ale skoro tak zapraszasz mogę postudiować gdzieś gdzie dostanę mieszkanie socjalne za nie bycie patusem a ambitnym człowiekiem. O jakości służby zdrowia w takiej Norwegii czy Danii i prawie, policji i ich funkcjonowaniu nie wspomnę. Chciał człowiek zmienić coś, sam ma ambicje na pracę żeby coś zmienić chociaż pomagać kilku osobom, ale skoro tak mnie zapraszasz do wyjazdu w
@imateapot:

zacznij od tego, aby mniej ćpać to może uratujesz samego siebie.

???
Że co skrytykowałem rząd = ćpanie
I to jest twój argument? Fajna zachęta dla młodej osoby, szufladkowanie a wręcz wysnuwanie wniosków na zasadzie "Jak nie z nami to przeciw nam, a przeciw nam to ćpun" czy co? Proszę o uzasadnienie kolego.
I ustosunkowanie się jak ma się to że ktoś chce studiować w lepszych warunkach mając taką opcję
@velros: przejrzałem twoje konto. Większość treści jest pośrednio lub bezpośrednio związana z ćpaniem lub braniem antydepresantów.

A studiować sobie możesz gdzie chcesz. O ile oczywiście stać Cię na to (lub Twoich rodziców), bo jednak utrzymanie na studiach kosztuje.

P.S. o prace podczas studiów za granicą może być bardzo ciężko, bo kryzys uderzył w inne kraje znacznie mocniej niż w PL, więc o pracę dla młodej osoby będzie bardzo trudno.
@imateapot: Aktualnie o pracę i tak jest bardzo ciężko, a jak już studia mają się rozkręcić i gdy będzie dużo nauki bo to dzienne to wiesz nie wyobrażam sobie, więc właśnie dramat polega na tym że bez rodziców nie ma opcji praktycznie studiowania i pracy chyba że jesteś jednym z nielicznych szczęściarzy co wyżyją na stypendiach i zasiłkach + umowa śmieciowa.
@velros: to teraz musisz się zdecydować co, gdzie chcesz studiować i przede wszystkim czy cię na to stać. Wspomniane kraje skandynawskie należą do krajów o najwyższym koszcie życia, więc start będzie tam najtrudniejszy, a i utrzymanie studenta przez rodzinę w Polsce najboleśniejsze (dla portfela).

Może więc zamiast bujać w obłokach zejdź na ziemię?

Zresztą jak zacząłem przeglądać te Twoje wpisy.... Hmm, wcale nie jest powiedziane, że te studia skończysz, ani tym
@imateapot: P.S stalkerze, branie antydepresantów to chyba pomaganie sobie, świadomość uzależnienia i walka z nim to nie chwalenie się ćpaniem, a dyskryminacja kogoś dlatego że jest chory czy nosi koszulkę z jakimiś lgbt czy nie uznaje zdania rządu nie łamiąc prawa to właśnie do tego odnosi się mój post cały.
Nie ma darmowych leków dla studentów, więc co są równi i równiejsi?
I przypadkiem studenci głosowali antypis a emeryci propis i