Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@TatoAktywny: Tak wsadziłbym siebie i moją rodzinę na tratwę na Bałtyk żeby płynąć na ślepo do Szwecji bo tam dają pieniądze za darmo zamiast jechać do sąsiedniego kraju do przygotowanych i wspieranych przez międzynarodową społeczność specjalnych obozów dla uchodźców zapewniających wyżywienie, opiekę medyczną a w przypadku odpowiednich umiejętności legalnej migracji do innego kraju. Zdecydowanie lepsza droga to na ślepo na ponton bo jakieś tam głupki z drugiej strony morza twierdzą że
@TatoAktywny: Zadałeś mi debilne porównanie co ja bym zrobił z moją rodziną w czasie II wojny światowej gdzie sytuacja była diametralnie inna! Odpowiadając cierpliwie na tak idiotyczne postawione pytanie odniosłem się do sytuacji gdyby wtedy w Polsce było podobnie jak w Syrii czyli sąsiednie państwo! Jakim jest Turcja dla Syrii oferowało międzynarodową pomoc mi i mojej rodzinie, zapewniało wyżywienie i nocleg, opiekę medyczną i szkołę dla dzieci, jakby tego było mało
@TatoAktywny o panie masz ty zapłon. To zdjęcie jest ustawione dla mediów, bo media potrzebowały krwi niewinnych żeby przekonać ogół do przyjmowania migrantów.

Podobno ciała zostaly znalezione między skałami, dzieciaka zabrali na plażę upozowali i dali mediom do obcykania

https://observers.france24.com/en/20150915-beware-fake-migrant-images-shared-online