Wpis z mikrobloga

@Mescuda: #!$%@? taki wfeuista to wygrał życie, rzuci gówniarzom piłke i sobie siedzi przez godzine popijając kawe patrząc na dupy nastolatek i cyk 2,5k zarobione. Tak to można żyć
  • Odpowiedz
  • 11
@Mescuda Ja miałem w szkole średniej takiego nabuzowanego grubaska. Do dziewczyn, to k#&@s spermił jak typowy #przegryw , natomiast chłopów je&ał jak leci (z wyjątkiem dupowłazów). Mimo, że z nim nie miałem, to wyjątkowo złamasem gardziłem.
  • Odpowiedz
@xVolR: Moja ciotka jest od 35 lat wuefistką, nic nie robi, a zarabia z dodatkami lekko ponad 4 koła. Do tego jeździ sobie za darmo na wszystkie wycieczki (bo wuefistów najłatwiej wysłać, reszta klas nie ma zaległości programowych), ma 2 miesiące wolnego i "robi" po 6h w ciągu dnia. To się nazywa wygrać życie. Tylko szkoda że etaty są tak długo pozapychane i ciężko się dopchać do koryta ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xVolR: żeby tylko patrzyli xD w moim liceum wuefista zrobił dziecko uczennicy, a potem regularnie dupczył kolejne, czym jedna nawet się pochwaliła. Raz ktoś wszedł na ich zaplecze, to zobaczył zdjęcia legitymacyjne dup rozłożone na biurku xDDD
  • Odpowiedz
@xVolR: Moja ciotka jest od 35 lat wuefistką, nic nie robi, a zarabia z dodatkami lekko ponad 4 koła. Do tego jeździ sobie za darmo na wszystkie wycieczki (bo wuefistów najłatwiej wysłać, reszta klas nie ma zaległości programowych), ma 2 miesiące wolnego i "robi" po 6h w ciągu dnia. To się nazywa wygrać życie. Tylko szkoda że etaty są tak długo pozapychane i ciężko się dopchać do koryta ( ͡°
  • Odpowiedz
@Mescuda: Po latach stwierdzam że oni muszą być zaburzeni. Będąc 10 lat po studiach to studentki pierwszego roku wyglądają na dziecinne nie mówiąc o licealistkach. Licealistka jest fajna jak masz maksymalnie 5 lat róznicy w wieku.
  • Odpowiedz
@michal__q Nie każdy ma ambicje żeby rozkręcać własny biznes czy być programistą zarabiającym 15 k. Mnóstwo ludzi by chciało zarabiać powyżej średniej krajowej za 6 h codziennego nicnierobienia, mając przy tym dwumiesięczne wakacje i inne benefity.
  • Odpowiedz
@michal__q: tak, odnosisz to do realiow 2020 jak masz powiedzmy 30 lat. W takiej sytuacji, to nie jest zaden wygryw, ani nic, to jest zenada. Ale jak wezmiesz pod uwage, ze ciotka zaczela pracowac w 1985, pewnie dostala mieszkania z przydzialu, do tego nie ma juz kredytow, dzieciaki odchowane, to te 4k w wieku 55lat, bez zadnych kredytow, bez zadnych obaw jest lepsze niz 15k + VAT dla wielkich PROGRAMISTOW, ktorzy
  • Odpowiedz
@ontologiczny_konformista: no ale kto powiedział że ma 1 źródło dochodu :D W szkole etat 18 godzin tablicowych, innej roboty nie ma bo to kurna wuefista (nie przygotowywuje materiału, nie układa lekcji, nie sprawdza sprawdzianów). Tyle wygrać, robisz niecałą połowę godzin typowego ryla w biurze a przynosisz do domu tyle samo. A po godzinach sobie cykasz jakieś glazurnictwo czy malowanie i drugie tyle wpadnie.
  • Odpowiedz
To się nazywa wygrać życie. Tylko szkoda że etaty są tak długo pozapychane i ciężko się dopchać do koryta ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Nikaraguanczyk: Chyba zwykle tak bywa. Patrząc po mojej szkole to szansa na zwolnienie etatu (obojętnie jakiego przedmiotu) była tylko wtedy kiedy nauczyciel szedł na emeryturę albo umierał :D

Swoją drogą #!$%@?ć to samo rok w rok w jednej szkole przez 40 lat brzmi jak
  • Odpowiedz