Wpis z mikrobloga

Jeżeli myślicie że mieliscie pecha w dziecinstwie to mój stary (alkoholik który umarł na zawał w wieku 44lat)
Pojawił się w jednym odcinku menele.tv (kanał na youtubie nagrywający beke z meneli) i wszyscy w szkole się o tym dowiedzieli i wytykali mnie palcami.
Za każdym razem gdy szedł menel ktoś krzyczał ''marihlana123 patrz,twój stary idzie' ''smieciarka jedzie,pewnie twój stary kieruje'' #zalesie #takbylo #przegryw
m.....3 - Jeżeli myślicie że mieliscie pecha w dziecinstwie to mój stary (alkoholik k...

źródło: comment_15988737188r90NmEUHBTJuDQi8CayjO.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@marihlana123: nie mialem starych alkoholików, a też wychowałem się w podobnej biedzie. Dziś niczego mi nie brakuje, ale tak czy inaczej współczuję, bo bieda konkretnie #!$%@? mózg dziecka.
  • Odpowiedz
@marihlana123: a mój stary mimo że był turbo alkusem który cały czas robił libacje i awantury to jeszcze był okolicznym gangusem - szychą w półświatku.
Ja jako przestraszony, chudziutki mały chłopczyk miałem mega lęki przez to i było mi wstyd a wszystkie drechy z okolicy mi się w pas kłaniały i bali się mnie tknąć bo stary miał mega szacun na dzielni a ja za dzieciaka czułem z jednej strony że
  • Odpowiedz
@dzester: jak miałem ok. 10 lat to poszedłem na policję żeby zgłosić że tata bije mamę bo miałem dość tego... Policja przyjechała, okazało się że był poszukiwany i dostał 8 lat. Wyszedł po 6. Obecnie ma dużą firmę budowlaną, kontrakty publiczne, 50 pracowników, wakacje na Karaibach z nowa rodzina.
Kontaktu nie utrzymujemy. Uważa mnie za konfidenta.
  • Odpowiedz
@Ghost2: patrząc z perspektywy czasu to miałem w dzieciństwie trochę łatwiej, szczególnie czytając jakie przeżycia mają niektórzy. Ja, mimo że byłem turbo #!$%@?, przegryw i nerd (w znaczeniu z lat 90.) to nigdy nikt mi nie dokuczał.
Także niby cwel ze starego ale jednak jakieś korzyści miałem także staram się nie narzekać.
  • Odpowiedz
@marihlana123: najlepsza beka byla jak taki biedak dostal po roku noszenia starych butow jakies nowe adidaski, ktore po wfie spuszczalismy mu w kiblu razem z matim, hahaha, jak smiesznie wyl.
  • Odpowiedz