Wpis z mikrobloga

@DzikiOrangutan: "naturalny", koleżko malinowy, to jest najlepszy koszykarz na świecie, a może nawet w historii, myślisz że osiągnął to naturalnie? też korzystał z apteki jak każdy inny zawodowy sportowiec który zarabia miliony tylko on bierze takie specyfiki, które pozwalają mu być najlepszym koszykarzem a nie kulturystą
  • Odpowiedz
@DzikiOrangutan: tzn jeżeli mówisz o ogólnych walorach to spoko, ale dam sobie ręce uciąć że LeBron jest na wspomagaczach bo po prostu to już jest najwyższy poziom i tam bez wspomagaczy się nie da, chociażby w nba grać 3-4 mecze tygodniowo po 30 kilka minut na mecz
  • Odpowiedz
@taksanski_widelec: ja mam posturę i wagę mniej więcej podobną do Prawiczka, całe życie byłem szczupły, kiedyś trenowałem piłkę nożną i biegi na długich dystansach, teraz ważę 90 kg, zbytnio tego nie widać bo jakoś równomiernie się to odkłada, mam potężne uda i bicek, ale porównując seks do tego kiedy byłem szczupły i teraz to cóż... szkoda gadać, teraz robię wszystko by być szczupłym a nawet wychudzonym, lepszy komfort życia, lepszy seks
  • Odpowiedz
@LepszyStream: ja ze 39, zależy jaka genetyka i jak się masa rozkłada na ciele, ja jak byłem szczupły, wręcz wychudzony mogłem #!$%@?ć 2-3 dni jak maratończyk, zdarzały się takie weekendy że z kobitą przez 2 dni z łóżka nie wychodziliśmy, Najlepsze #!$%@? to chude chłopaki każda kobieta znająca się na rzeczy ci to powie.
  • Odpowiedz
@LepszyStream: A tak generalnie z tą fotka.pl to masz rację tam dupy aż same się proszą o zerżnięcie. Generalnie to co prezentujesz na youtube to jawisz mi się jako lekko #!$%@? typ, ale w sumie kobiety na to uwagi nie zwracają a nawet to lubią. Kobiety nie lubią nudziarzy. Taka prawda.
  • Odpowiedz
@DzikiOrangutan: #!$%@? doczekałem się momentu gdzie po prawie 3 latach przeglądania tagu ujrzałem niestety czarnucha w obrazku, jak Cię mirek prosze weź innym razem wstaw białego wysportowanego mężczyznę z podobną muskulaturą, serio nie mogę patrzeć na tych ciemnych śmieci.
Wiem nie koncert życzeń ale zwykła prośba ''kolegi'' z tagu
  • Odpowiedz
@DzikiOrangutan: moim zdaniem tutaj waga pewnie oscyluje kolo 100kg ~ Nie wyglada mi to na 110-120 jak piszesz. Dobry kat, dobra poza i dobre swiatlo ale tak mi sie wydaje ze na tej fotce ma kolo 100kg. Nie zmienia to faktu ze to jest wlasnie ladna dla oka i w miare estetyczna. Calkiem spoko sie patrzy na takie sylwetki a nie takie jak ideal byszczaka czyli 100kg klocek XD
  • Odpowiedz