Wpis z mikrobloga

#danielmagical
@plazma
Wczoraj miałeś próbkę tego jaki jest Daniel. Gdy nie pojawiłeś się w 5 sekund jak pies to zostałeś frajerem #!$%@?*ym bo Daniela prawie zabili tymi światłami z auta (XD). Mam nadzieję, że zdajecie sobie z tego sprawę, że Daniel będzie was wyzywał tylko jak nie będziecie na jego zawołanie i wszystkie jakieś informacje co o was wie, wyjdą na wierzch. Każdy kto u niego był i mu chciał pomagać tylko na tym stracił. Dlatego ci mądrzejsi byli tylko raz max dwa i to za czasów "świetności" gdzie był lubiany. Zawsze Daniel wyzywał opowiadał jakieś bzdury, rozdawał numery telefonów aby "niszczyć" masz przykład z FAMEMMA, czy z Ewą. To samo czeka Ciebie i Vanesse. Sami pewnie widzicie, że siedzenie tam nie wbija wam dużej ilości fallowow czy subskrybcji na onlyfans. Dlatego przemyślcie jakąś może zmianę strategii bo samym siedzeniem fallowy się wam nie wbija. Zobacz sobie Mroczny Dreszczyk typ wysłał 1200 zł w donejtach jakieś plansze gruby go chciał wypromować i co? 1k fallowa. #patostreamy
  • 10
@apvp tak, gość (Daniel) ma z tego 2k PLN o ile mu wypłaca a co oni z tego mają? Zrujnowana przyszłość bo dali swój wizerunek, wstyd i bycie psem. W zamian za nie wiem 70 fallowow i 1 suba na onlyfans. To drożej było im dojechać z Bydgoszczy do Torunia. Myślę że minimum 500 złotych powinni brać za czas i tyle. A wczoraj cały czas donejty na Vanessę więc śmiało zarobiła z
@Accidentally co Ty gadasz, przecież Venus właśnie dzięki streamom u magicala wypromowała swojego instagrama, co z kolei przełożyło się na subskrybentów na onlyfans. Jakby nie streamy to by tak szybko nie mogła zrezygnować z roksy
@rybson_ xD wiesz ile jej przybyło na tym Instagramie? Ona już miała w swoich fallowow jak przyszła do magicznego bo tutaj na wykopie jest znana i często opowiadała o swojej pracy zarobkach itd. z Roksy zrezygnowała przed strimami.
@Accidentally: coś mi sie zdaje że mówił o typie z samochodu. A co do nich cóż... Kvrewce i jej cuckoldowi myśle co innego psuje wizerunek bardziej niż że sie pokazali na melinie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) po za tym sami sie tam pchali i pewnie jeszcze będą. Oni nie mają godności za grosz ani wstydu.