Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dzisiaj refleksyjny nastrój i postanowiłem, że podzielę się z wami kilkoma radami do obsługi różowych pasków. To są oczywiście tylko moje spostrzeżenia, dlatego nie odbierajcie tego jako prawd objawionych. Poza tym wiadomo, każda dziewczyna jest inna, ale starałem się zebrać w część wspólną, która może mieć zastosowanie w większości przypadków.

1. Kobieta, gdy ma problem potrzebuje wysłuchania i wyrzucenia z siebie swoich emocji. Warto na koniec słuchania, gdy emocje już opadną przejść do sedna problemu i podejść rzeczowo, tak jak to faceci lubią robić, ale zwykle robią to zbyt szybko, zamiast poczekać na odpowiedni moment. Najpierw wyrzucenie emocji, potem rzeczowe zaproponowanie rozwiązania.

2. Jeżeli zalecasz się do panny, a ona w żaden sposób nie okazuje Ci zainteresowania to lepiej sobie odpuść. Oczywiście można próbować i czasami coś z tego wychodzi, ale jeżeli jej się nie podobasz, to nawet jeśli stworzycie związek raczej nie będzie on udany (np. brak zainteresowania seksem z jej strony). Rozmawiałem z wieloma kobietami i absolutnie w każdym przypadku stwierdzały, że pogardzają nazbyt natarczywymi osobnikami tak samo jak spermiarzami. Szkoda czasu, a przede wszystkim własnego rigczu na takie zabawy.

3. Nie ulegaj jej na każdym kroku. Miej swoje zdanie i trzymaj się go. W sumie to tyczy się też relacji facet-facet, jeżeli osobnik ciągle poddaje się woli innych to nie cieszy się szacunkiem. Co to za związek, jeżeli Twoja dziewczyna Cię nie szanuje. Często to widać w tym zasmucającym obrazku, gdzie facet zwany pantoflem, chodzi jak na sznurku u swojej pani, nie mogąc nawet okazać jej swojego niezadowolenia.

4. Lepiej nie otwierać się całkowicie i zachować trochę własnej przestrzeni. Kiedyś byłem zwolennikiem mówienia drugiej połówce nie dość, że tylko prawdy, to jeszcze rzeczy, których nie domyślała się, a jednocześnie wyjątkowo mocno obnażających plugawą część mojej duszy. To był duży błąd. Trochę tajemniczości w niczym nie zaszkodzi, a za to może obudzić pewne emocje, które są tlenem podsycającym płomień związku.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f49333d6c849ff6cfff3099
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę że jeszcze jedno ważne bym do tego dodał.
5. Nie bój się jej/jego stracić. Jeśli za bardz boisz się że stracisz kogoś, to ten ktoś ma nad Tobą władzę - innymi słowy stajesz się uległy na wszystko, a momentami wręcz usilnie potrzebujesz walidacji zainteresowania drugiej strony. To wówczas prowadzi do bycia tym potrzebującym. Dlatego warto mieć szczęśliwe życie bez potrzeby posiadania partnerki/partnera. Ta osoba jedynie może być wisienką
Najlepszymi osobami do udzielania rad odnośnie relacji damsko - męskich to psycholodzy


@Olivia: A wiesz, że nie zawsze? To trochę wybiega poza temat op'a, ale niestety w pewnych kwestiach psycholog nie może Ci pomóc - szczególnie jeśli w grę wchodzi manipulacja. Psycholog nie może postępować nieetycznie. A teraz pokaż mi dziewczyny, które są w 100% etyczne jeśli chodzi o randkowanie. Ja znam może kilka. Tak samo faceci. Nie znam wielu, którzy