Wpis z mikrobloga

@zoltybalonik: Bądź szczera ahahahah. A tak na serio, albo znajdziesz chłopa co też jest po przejściach i ma alimenty itp, wdowiec, rozwodnik to jescze uda wam się jako rodzina. W innym wypadku, albo oddaj dziecko do adopcji, albo licz się z tym, że twój nowy chłop nie pokocha twojego dzieciaka, zwłąszcza jak się pokłócicie i powiesz mu #!$%@? się od mojego dziecka, a uwierz mi, że takie coś się zdarza takim
Rozumiem, że jako samotna madka już jestem skreślona u większości niebieskich.


@zoltybalonik: u młodych i tych co nie chcą mieć dzieci w dużej mierze pewnie tak. Jakiegoś gościa po 30 może ustrzelisz jak ma swoje dziecko tym bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pytanie ilu będzie udawać, że nie widza problemu z dzieckiem aby 'zaruchać' i uciec jak trzeba będzie wejść w jakieś interakcje z dzieckiem xd
@zoltybalonik: sam fakt, że masz bombelka i to tak wyrośniętego nie jest szczególnie tragiczny. Bardziej tragiczny będzie fakt jeżeli będziesz owijać w bawełnę w stylu oooo mam taką wielka tajemnicę ale nie chce o niej mówić bo nikt mnie przez to nie chce. My sobie wyobrażamy nie wiadomo co, pytania bez odpowiedzi, domysły a tu koniec końców dzieciak. Zakomunikuj o fakcie i już, jedni zaakceptują jedni nie. Pula jest tak duża,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zoltybalonik: 6 lat to juz prawie odchowane. Z mojego doświadczenia powiem żebyś była sobą i nie zgrywala madki polki a normalny facet zrozumie że i tak bedzie zawsze na drugim miejscu xdd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zoltybalonik: nie ukrywaj bombelka. Jedna rada. :D
Są goście z własnym bagażem doświadczeń, którzy to zaakceptują.
Jak nie szukasz niczego poważnego to dziecko nie robi różnicy a jak szukasz to i tak znajdziesz kilku o ile nie będziesz z nich robiła tatusiów za szybko xD

W każdym razie warto być szczerą.

I to bardzo zły pomysł pytać o coś takiego na portalu gdzie #przegryw jest jednym z popularniejszych tagów xD
mężczyznom nie przeszkadza i to wielu. X #!$%@? D. Może jeszcze napisz, że to w sumie zaleta panna z gowniakiem


@dejwis: ależ przecież ona ma rację. Wielu mężczyznom nie przeszkadza, bo mężczyzn w wieku tam bodaj 18-40 to jest kilkaset tysi więcej, niż kobiet...

Więc nie mają wielkiego wyboru i biorą niemal wszystko, co jest na rynku.

Więc > > mężczyznom nie przeszkadza i to wielu. X #!$%@? D. Może jeszcze
@girlsjustwannahavefun: Głupim mężczyznom nie przeszkadza fakt posiadania dziecka przez kobietę szukającą związku. Jednak tym bardziej inteligentnym będzie przeszkadzał fakt, że "prawdziwy ojciec dziecka" dalej ma prawa do odwiedzin SWOJEGO dziecka oraz będzie pojawiał się co jakiś czas, żeby zabrać dziecko i spędzić z nim czas. Może przez to dochodzić do dziwnym sytuacji, gdy biologiczna matka będzie chciała spędzić czas razem, żeby prawdziwy ojciec dziecka nie porwał lub próbował oczerniać matkę i
A jakie to ma znaczenie, że jesteś spalona u większości (przyjmijmy tego statystycznego chochoła)?


@ImYourPastClaire: fajne słowa na pocieszenie opki, ale im mniej kandydatów tym mniejsza szansa na znalezienie tego jedynego :/