Wpis z mikrobloga

Kurde. Dupnąłem trase na 1800km w te i z powrotem przez pół europy, przetoczyłem się również przez polskę (swinoujscie > gdansk>mazury>gdansk>jelenia gora>swinoujscie) w ciągu jakichś 2 tygodni pykło jakieś 4k km i nie miałem nic po za kluczem ilewarkiem do zmiany kół w aucie i nawet apteczki nie miałem XD a tu kolesie się pytają jak się przygotować na trasę 200km XD


#motoryzacja #podrozujzwykopem #wykop i jeszcze #logikaniebieskichpaskow bo tylko te dzbany się pytają jak się przygotować na trasę 200km XD
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal939: wszystkie moje auta są pełnoletnie, ostatnio Fordem zrobiłem 3500km w kilka dni xD No ale mam ze sobą zawsze zapas, apteczkę, duct tape, wd40 i trytytki xD Z resztą mam ADAC, więc zawsze mnie gdzieś sholują
@Gviazdor: Koło 3 lat temu w poprzedniej pracy chwilę przed wyjście do domu dowiedziałem się że mam jechać do Szwajcarii na spotkanie - wyszedłem z pracy o 15 - o 16 już jechałem autem - na miejscu o 2 w nocy (1200km).

Spotkanie trwało jakoś od9 do 15 po czym dowiedziałem się że kolejnego dnia mam w biurze w kuj ważne spotkanie - 17 w aucie i też o 2 byłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gviazdor: zauważyłem że podczas pierwszej poważnej trasy sprawdzałem wszystko jak leci, hamulce, opony, szukałem najlepszej trasy, info o robotach drogowych...
Teraz sprawdzam czy silnik nie zeżarł za dużo oleju jak mi się zechce i czy coś zostało w baku, w Google Maps tylko klikam na cel i jadę.
@ratpo1son: Forester SG, 2.0x Boxer, 2005
@franaa: xD
@michal939: hajfajf XD
@wam116: nie jest to potrzeba chwalenia sie tylko odczucie dysonansu. Kolesie na trasę 200km robią przygotowania jak na wyprawę na biegun północny, gdzie inni ludzie robią 1000-2000km biorąc jedynie kawe z orlenu ¯\_(ツ)_/¯
1000km na raz to nie wiele kiedys pracowalem jako kierowca to robiłem trasy z wrocławia do kolonii i z powrotem z krótkim postojem odwiedzając