Wpis z mikrobloga

@nihilista_memiaarz: ona wygląda jakby chciała powiedzieć "gdzie schowałeś szlugi?". Wiele lat temu trafiłem na SOR z jakiegoś tam powodu i miałem okazje zobaczyć na izbie przyjęć taką sytuacje: przywieźli jakiegoś typa z zawałem, nieprzytomnego itd. po jakimś czasie podbiła do okienka jego konkubina i pyta o tego gościa. Kobieta z okienka mówi że jeszcze nie wiadomo co z nim będzie i trzeba czekać na opinie lekarza a konkubina na to że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MissSlacker: nie pale, to na #!$%@? mi wiedzieć po ile szlugi xD?
Z resztą, palaczy #!$%@?ć, mogą i po 100 funia być za paczkę. @open_or_die: i dobrze, że idzie w górę. Korzyści żadnych, a potem takiego typa trzeba ratować, bo chory, raka sam sobie wyhodował, #!$%@?ąc w siebie takie gówno, jak w papierosach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@buczubuczu: w pl według statystyk wpływy z akcyzy przewyższają koszty leczenia ludzi którzy coś tam dostali od palenia fajek więc w sumie to coś ci się stanie to palacze cię utrzymują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nihilista_memiaarz: zawsze mnie rozwalają grafiki czy teksty na paczkach fajek przedstawiające, dzieci czy rodzine albo teksty masz dla kogo żyć... Producenci papierosów żyją w innym świecie.

Inna sprawa że autorowi raczej chodziło co jest schowane pod wieczkiem. Enjoy the moment :D