Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dziś po blisko miesiącu od zakupu dotarła do mnie nowa bateria do #mi5 od Nohon'a. Obecnie posiadam tę samą baterię lecz ponad półtoraroczną. Z ciekawości póki jeszcze nie dokonałem jej wymiany chciałbym porównać żywotność obu. W jaki sposób to najlepiej zrobić? Kilkudniowe pomiary na AccuBatery?
  • 15
@NH35: u mnie siedzi już 2.5miesiąca i jest git. Sprawdzałem pojemność baterii w accubattery to mi pokazywał 97% po 18 naładowaniach. Choć już widzę, że bateria trzyma krócej niż było zaraz po przełożeniu i tak niedługo się tego telefonu pozbywam, bo coraz bardziej mnie wkurza ;) Mimo wszystko 4lata mi przetrwał, więc jestem zadowolony tak czy siak.
@NH35: Nope, PE. Już nie chcę się bawić ze zmianą ROMów, bo znowu coś się zepsuje, więc nawet nie aktualizuję tego systemu.
Ogółem jeżeli jeszcze chciałbyś chcesz mieć ten telefon dłużej to ja jednak nie polecam, lepiej go sprzedać (może być ciężko, bo sentyment jest ogromny, przynajmniej u mnie) i serio wziąć jakiś inny smartfonik, dopłacić 300zł i jakąś motorolkę G8 czy coś, bo wsparcie dla naszej Mi5 jest straszne, PE
Nope, PE. Już nie chcę się bawić ze zmianą ROMów, bo znowu coś się zepsuje, więc nawet nie aktualizuję tego systemu.


@pacik19: To tak samo jak ja :) Co prawda dużo było z nim problemów ale najnowszy update z 20 sierpnia naprawił ostatni bug który mi doskwierał (problem z słuchawką bluetooth). Jedyny problem jaki teraz nadal dostrzegam to z aplikacją kamery, choć nie jestem pewien czy to wina romu, samej aplikacji
@NH35: W sumie ta Mi5 to był jackpot, dałem za wersję Prime 3/64 jakieś 1300zł, w Polsce wtedy kosztował około 1999zł, a S7 były po 2500zł+ także jestem mega zadowolony patrząc na S7 od kolegi, który mu się zacina jak popaprany. Choć brakuje czasami tego AMOLEDa.

Myślisz już powoli o wymianie Mi5 czy dalej trzymasz, aż padnie?

Mam dokładnie to samo i też w sieci Play.


Siostra ma Honor Play i
Myślisz już powoli o wymianie Mi5 czy dalej trzymasz, aż padnie?


@pacik19: W sumie ma on wszystko czego potrzebuję (on może poza Wi-Fi Calling). Jedynie czego bym oczekiwał od potencjalnego nowego telefonu to jak najmocniejszej baterii. Niestety na horyzoncie nic nie wiedzę rozsądnego. Jak mi padnie to kupie za 300 zł kolejnego mi5 na #allegro
@NH35: powiem ci, że osobiście w szoku jestem, duży przeskok. Ale wnerwia mnie, że to taka trochę patelnia z telefonu :P Ale w zasadzie wszystko lepsze od Mi5, może poza latarką.