Wpis z mikrobloga

@aniewiemjaki: no aż takich to nie ale powinny być chyba nawet 30ml. Głowy nie daję

@uwielbiamnalesniki: już mi się rzygać chce jak widzę igły, strzykawki, etykietki, buteleczki, listy deklarujących, sprawdzanie przelewów, pisanie, ogarnianie, oklejanie, wypisywanie listów przewozowych i pakowanie.
Mam tego tak dużo na półce, że chyba na chwilę obecną nie potrzebuję kolejnych perfum i nie robi mi różnicy czy mam 140 czy 150 flaszek, skoro jest tego tyle, że
@Marmite: Nieee. Po prostu ostatnio wszystko kręci się wokół rozbiórek. Ciągle coś stoi i czeka na odbiór, wysyłkę albo rozebranie. Jest fajnie ale nie przy stanie permanentnej rozbiórki trwającym kilka miesięcy. Na regale mam ze 30 różnych "paczek" czekających na odbiór albo dołożenie czegoś. Niektóre czekają od marca. Srał to pies.
@FELIX90: nie dziwię się, prawdę mówiąc zawsze podziwiałem że aż na tyle "pozwalasz" ludziom biorącym od ciebie (z czego raz sam nie omieszkałem skorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)), w takim sensie że faktycznie na dłuższą metę musiało to być męczące.

Szkoda że już dla mnie paczkę wysłałeś bo w sumie taki zapas małego rozlewacza to sam bym chętnie przytulił, muszę też zacząć rozlewać w końcu - tylko
@aniewiemjaki: nie jestem w stanie sprawdzić w tej chwili ile tego jest ale wolałbym albo wysłać to osobie, która ma otwartą paczkę albo komuś kto odbierze to sam. Mam wstręt do pakowania. Czuję się jak pieprzony magazynier.
@FELIX90: Niewdzięczna robota. Ostatnio podczas energicznego wyciągania strzykawki z Yuqawama strzeliły mi 3 malutkie kropelki na biurko. Tak mi #!$%@?ło w całym pokoju, przez 3 dni w sumie, że chciałem go #!$%@?ć do śmietnika, no ale 37~ml jeszcze w środku, gruby piniondz.

Na 100% sprzedam flakon bo mi tak zbrzydł przez to, że nie wiem czy go kiedykolwiek jeszcze użyje XD