Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie co się dzieje w KS Społem? Najpierw koronawirus, potem podobno cały zarząd zrezygnował, klub zamknięty, nic się nie można dowiedzieć od nikogo. Podobno mieli jakiś nowy zarząd wybierać w zeszłym tygodniu i miały być jakieś decyzje, tak mi koleś z ŁZSS powiedział... Licencji mi nie kliknęli w systemie, zawody odwołali, jak tak dalej pójdzie to pozwolenie na broń mi cofną :/
BTW zapytam też #bron - czy można jakoś przedłużyć licencję bez udziału klubu? Co jak klub upada czy coś takiego?
#lodz
  • 7
@arturs: 2020 do tej pory klub mi nie kliknął w systemie PZSS. zawody w klubie wiadomo nigdy nie wymagali licencji, od lat tak było więc nie cisnąłem, w marcu jeszcze byłem na zawodach, a potem w okolicach kwietnia klub się zamknął, nie wiadomo co dalej a licencji na 2020 brak (ale wymagana ilość startów w 2019 jest) więc nie mogę iść nigdzie indziej na zawody.
@kabzior: Gadaj z PZSS.
Chore jest, że nie możesz zmienić klubu bez zgody własnego, bo w tej sytuacji to w ogóle tragedia się robi.
Ew. popatrz na kluby spoza PZSS, na których papiery WPA i tak wydaje pozwolenia - tak już przechodzą takie rzeczy - może tam warto uderzyć. Bo dalej utrzymasz "ważną przyczynę" posiadania. (ostatnio czytałem o tym na gunblog albo forum broń na fb)
@mac_jg: gadałem z PZSS i ŁZSS i jest nadzieja, monitorują sytuację i podobno trener ma dostęp do systemu klubowego, jak wróci ze zgrupowania to ma się spotykać z zawodnikami i im potwierdzać starty na przedłużenie licencji, dobry koleś więc wierzę że to zrobi. Wtedy będzie można pyknąć brakujące starty w 2020.