Wpis z mikrobloga

TAUER PERFUMES

Najpierw zrobił 20 butelek perfum dla przyjaciela – właściciela sklepu z marokańskim rękodziełem. Tak powstała kompozycja Le Maroc Pour Elle, osnuta wokół motywu róży i jaśminu. Wtedy jeszcze, w 2005 roku, mało kto spodziewał się, że Andy Tauer, szwajcarski perfumiarz, stanie się jednym z największych zapachowych wizjonerów XXI wieku.
Andy Tauer tworzy zapachy z miłości i pasji, łamie skostniałe schematy, staje po stronie kreatywności.
W każdej butelce sygnowanej jego nazwiskiem zamknięta jest historia nowych zapachowych światów, a samo tworzenie perfum jest dla niego odkrywaniem nieznanego.
Niezwykłe kompozycje Tauer Perfumes dostępne są zaledwie w kilku miejscach na świecie.

TAUER AU COEUR DU DESERT

Serce północnoafrykańskiej pustyni.
Czar bezbrzeżnych przestrzeni.

Au Coeur du Desert to nowa odsłona L’air du désert marocain, tym razem w ekskluzywnej postaci extrait de parfum. Gęsty, bogaty ekstrakt podkreśla wyrafinowaną elegancję i naturalne piękno ciepłych, drzewnych i ambrowych nut.
Jeśli porównać go do dzieła sztuki, byłby to posąg z ogrzanego słońcem drewna, powleczony lśniącą, sezonowaną paczuli, pokryty patyną ambry i ożywiony balsamicznym blaskiem.

Tauer Au Coeur du Desert 12 zł/ml - do rozlania 15 ml

Fragrantica
Parfumo

TAUER LONESTAR MEMORIES

Powrót do otwartych przestrzeni, rozległych pól, skóry i ciepłego dymu stał się inspiracją dla Andy Tauera w stworzeniu zapachu intensywnego, niezmiernie bogatego i mającego wiele twarzy.
Męskość została tu podkreślona dymnym aromatem skóry i przenikliwym geranium.
Potężna ilość brzozowego dziegciu i labdanum stanowi trzon tej kompozycji, który paradoksalnie podkreślono jaśminem.
Z czasem zapach zdaje się przepełniać ciepłem, komfortem wręcz.

Prawdziwy, wyjątkowy, bogaty i trwały zapach samotnego jeźdźca, w starych dżinsach i skórzanej kurtce, po długim dniu spędzonym na koniu w suchym lesie, przygotowującym kawę na otwartym, zadymionym ogniu.

Tauer Lonestar Memories 8,5 zł/ml - do rozlania 25 ml

Fragrantica
Parfumo

Rozlewam od 5 ml.

Szkło: 3 zł
Mam dekanty z pojemnością: 5 ml, 15 ml, 30 ml, 50 ml

Przesyłki:
Paczkomat 13 zł
Kurier 16 zł

Płatność BLIK, Paypal, Revolut, Przelew.

Proszę o deklarację jeśli chodzi o ilość ml w komentarzach. Resztę ustalimy na PW.
Prawdopodobny czas wysyłki to dwa tygodnie.
Niespodziewane problemy z dostępem do szkieł mogą opóźnić wysyłkę.

*Tekst tłumaczony ze strony sklepu lub marki.

Coś tam mam jeszcze innego do odlania. Lista na PW.


#perfumy #rozbiorka
Minishcap - TAUER PERFUMES

Najpierw zrobił 20 butelek perfum dla przyjaciela – wła...

źródło: comment_1598181313DcdaLitypeQ0WtbpegzKKT.jpg

Pobierz
  • 16