Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak po prostu napiszę...
Właśnie wróciłem do domu po 12 godzinnej, sobotniej zmianie.
Otwieram drzwi, jej nie ma. Zabrała wszystkie swoje rzeczy. Bez słowa. Bez uprzedzenia. Pisaliśmy na Whatsapp jeszcze dziś do 16tej, wybieraliśmy wspólnie komodę. Nie wiem o co kaman. Kolejne miesiące chyba będą #!$%@?.
#rozstanie #zwiazki #zalesie #gownowpis #niebieskipasek #rozowypasek #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4147b2e17b553ed4d3736c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 8
DiabelskiNomad: Boże, znam ten ból, znam tę sytuację... Mnie tak zosawił mój ex partner bo 4 latach bycia razem. Byłam na weekend u moich rodziców, wróciłam do mojego mieszknia, w którym mieszkaliśm razem i nie było jego rzeczy. Planował to od dłuższego czasu bo wyjechał na drugi koniec Polski a jego rodzice nie mieli o niczym pojęcia... To nie był żaden badboy tylko normalny facet na którego mogłam zawsze liczyć i
@AnonimoweMirkoWyznania: Pewnie wielu napisze że to zarzutka, ale ja Ci wierzę, bo takie sytuacje mają miejsce oraz można zrozumieć takie osoby... co w żaden sposób ich nie usprawiedliwia..

Na pewno będziesz w szoku na początku... nie dotrze to do Ciebie że jej nie ma. Ale pamiętaj nikt komu na Tobie zależy czy w ogóle chce dla Ciebie dobrze nie zrobiłby czegoś takiego.

To że coś jej się złego stało tez nie