Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy były mógł teraz zatesknic?

2,5 tyg temu przestałam się do niego odzywać z racji tego, że czułam niechęć z jego str (zerwał ze mną 1,5 msc temu). Wczoraj mi na maila napisał i na fb "Czemu nie piszesz, co sie stało?".

Popisalam z nim, byłam obojetna, choć jeszcze mi trochę zależy. Zaczął być bardzo zaangazowany w rozmowę, mówił, że miał zły czas i to on miał niechęć do samego siebie, a nie do mnie xD no i że remontuje mieszkanie (wysłał mi zdjęcia ścian) co dziwne w związku była mowa o remontach. Ja powiedziałam, że sorki jestem teraz w pracy, a on, że rozumie I chętnie się dowie co u mnie się działo I żebym śmiało pisała.

Co tu się...( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f411046e17b553ed4d3731e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie że tęskni, zdał siebie sprawę, że trudno znaleźć lepszą partię jak planował na początku wakacji, więc będzie musiał się zadowolić Tobą. No i jak ktoś napisał, trochę posuchy i nagle mu się objawiłaś jako nie taka zła jak podczas zrywania. Wrócicie do siebie, po kilku miesiącach wszystko będzie jak dawniej, albo jeszcze gorzej, bo będziesz miała pretensję nieprzepracowaną do niego o to zerwanie, a on sobie przypomni dlaczego zerwał.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: XD a teraz wszyscy piszą że chce mu się ruchac. Mi się wydaje że chłop tęskni. Jeżeli jeszcze w związku miałaś pretensje o brak remontu, a on teraz ten remont robi, to znaczy że jednak to coś znaczyło. Jakas reakcja zaszła, coś się zmieniło.

Jeżeli nie wyszło wam bo, stało się coś poważnego to nie warto rozmawiać. Jeżeli dla Ciebie to coś znaczyło, to może warto. Jedno życie mamy i
  • Odpowiedz
NaćpanaPrzyjaciółka: Tu Opek: facet facetem, ale wiem, że tylko seks to nie interesuje (możecie mi wierzyc).
Widać w rozmowie, że próbuje mnie zainteresować I zachęcić, ale że"chciałbym się kumplowax" w co nie wierzę xD

A I jeśli nawet bym miała wrócić, to musi swoje przepracować. Już jestem do niego zdystandowana, bo swoje przecierpialam

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: XD co to znaczy przepracować? Jak psa na uwięzi teraz go będziesz trzymać? Z takim nastawieniem po co w ogóle rozmawiać?

Ja może głupi jestem (a pewnie tak jest), jeżeli ktoś na kim kiedyś mi zależało chciałby wrócić to bym dał szanse. Chyba że uderzył, zdradził, okradł.

Raz miałem taką dziewczyne co co chwila do siebie wracaliśmy, albo nie wracaliśmy i w sumie ciężko było nadążyć. Generalnie nie wyszło ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam podobnie. Co jakiś czas odzywa się ex a zerwała ze mną w lutym. Później napisała że koniec kontaktu a sama go odnowiła i znowu milczy... Bądź czujna nie pokazuj że Ci zależy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: XD a teraz wszyscy piszą że chce mu się ruchac. Mi się wydaje że chłop tęskni. Jeżeli jeszcze w związku miałaś pretensje o brak remontu, a on teraz ten remont robi, to znaczy że jednak to coś znaczyło. Jakas reakcja zaszła, coś się zmieniło.


Jeżeli nie wyszło wam bo, stało się coś poważnego to nie warto rozmawiać. Jeżeli dla Ciebie to coś znaczyło, to może warto. Jedno życie mamy i
  • Odpowiedz