Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich!
Dziś do paczkomatu przyszła moja pierwsza w życiu paczka z #yerbamate i bombillą. Na początek znajomi mi polecili Armanda Despalada i CBSé o smaku owoców leśnych.

Woda już osiągnęła idealną temperaturę czyli 78 stopni i zaraz będę zalewał swoją pierwszą w życiu #yerba

Mam nadzieję, że będzie smakowało :) Wrzucę relację i pierwsze wrażenia za 10 minut.
spinorbital - Witam wszystkich!
Dziś do paczkomatu przyszła moja pierwsza w życiu pa...

źródło: comment_15979349850ZmNeeiZAGqcHehATl7bKK.jpg

Pobierz
  • 47
@spinorbital: no nic dziwnego jak w takim amatorskim garnku i takim beznadziejnym termometrem mierzone. Pewnie jeszcze w zwykłym matero z bombillą piłeś? Lepiej daj sobie spokój i zajmij się piciem wody z kałuży bo to nie jest sport dla ciebie. Po bułki do sklepu pewnie też chodzisz w zwykłych butach z siatką na zakupy?
Mam nadzieję że przejdzie w końcu ta nowelizacja ustawy i żeby pić yerba mate trzeba będzie mieć
@spinorbital: #pasta kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.


TO po 10 sekundach masz

Witam, zły dział!
@uksowaty: no wszyscy mówili że super sprawa, że dobre, że zdrowe, że ryzyko zachorowania na raka zmniejsza, a akurat mój dziadek umarł na raka jelita, a to podobno genetyczna sprawa...
no ale co z tego jak tego się nie da wypić....
@spinorbital: zacząłem 3 tygodnie temu, na pierwszy raz zasypałem też prawie 3/4 kubka - nie smakowało mi w ogóle.

Od tego czasu piję codziennie, zalewam po 3-4-5 razy na dzień.

Jak wcześniej nie piłeś kawy z cukrem i mlekiem to się przyzwyczaisz.