Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 403
Może pamiętacie, jak w lutym w #piaseczno pod #warszawa zaginęła nastoletnia dziewczynami. Mimo informacji o logowaniu telefonu, nie przeszukano okolicy, w ogole niewiele robiono, by dziewczynę odnaleźć. Gdy jej zwłoki zostały znalezione przypadkiem kilka tygodni później, wylało się wiadro pomyj na policję. Gdyby wzięli się porządnie do roboty, a nie kazali szukać dziewczyny w akademikach i na imprezach (tutejsi policjanci to na pewno wykopki!), to oszczedziliby rodzinie bólu. Może nawet by ją uratowali, kto wie, bo dziewczyna nie umarła od postrzałów, a udusiła się ziemią.

Policja piaseczyńska wyciągnęła jednak lekcję z tamtej sytuacji i od wczoraj maksymalnie zaangażowali się w szukanie zaginionego staruszka - policja, straż pożarna z całego powiatu, helikopter, zaangażowano okoliczne sąsiedztwo - zwykłych chętnych do pomocy ludzi. Widać, że coś się dzieje, że nie zostawili tego dziadka jak Kornelii.

A wiecie, co się dzieje w związku z zaginięciem mojej koleżanki? No generalnie #!$%@? ich wie, bo nie wiadomo nic, poza ttm, co było wiadomo w piątek: ostatnie logowanie w Koluszkach + nie dojechala do Łodzi. I tyle. Monitoring sprawdzili, ale nie muszą się z niczego tłumaczyć. Minął już tydzień! A po dziewczynie nadal ani śladu.

Ciekawe, ile jeszcze takich Kornelii potrzebuje polska policja, by traktować poważnie informacje o zaginionych osobach...


Jestem tym strasznie sfrustrowana.

Ponawiam: zaginiona Paulina Krawczyk. Wsiadla do pociagu relacji #tomaszowmazowiecki - #lodz we wtorek, 11.08.

Poniżej wrzucam Wam plakat. Jeśli ktoś z okolic Tomaszowa, Łodzi, Koluszek czy okolicznych miejscowości po trasie pociągu chce, to mile widziane jest rozwieszanie tych plakatów.
nicari - Może pamiętacie, jak w lutym w #piaseczno pod #warszawa zaginęła nastoletnia...

źródło: comment_1597849068edqYjGCjz3TMLN0gGx2rMy.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@drippinsauce: dostała kilka strzałów z bodajże wiatrowki. Mordercza parka ją zakopała płytko w lesie, ale w czasie sekcji w jej drogach oddechowych odkryto grudki ziemi - znaczy się żyła, gdy ją zakopywano
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Mirek007: wszystkie portale z okolic pisały o tym. Z dziennika łódzkiego w wersji online się w ogóle dowiedzialam o zaginieciu. Wydania papierowe nie wiem, bo mieszkam pod Warszawą więc ciężko tu o takie. Informacje udostępniło sporo ludzi, wszelkie strony na fb o zaginionych, wszelkie okoliczne grupy. Podobnie na instagramie, sama pisalam do paru znanych osób, żeby podrzucily post dalej. Na TT nie działam, to nie wiem jak to wygląda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@greedy_critic: żebyś się nie zdziwił. Wrzucanie tego tutaj czy na fb ma taką samą moc - zapamiętasz twarz i jeśli ja spotkasz, to może zareagujesz.

Pod moim pierwszym postem o zaginieciu odezwał się chłopak, który z nią randkował jakiś czas temu, więc jeśli jest mieszkańcem Łodzi, to informacja do niego dotarła i uwrazliwi się na to, by być czujnym jeśli gdzieś ją, daj Borze, przyuwazy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 429
@Prokurator1990: @Chrzonszcz:

Serio, uważacie że takie komentarze są na miejscu? Dla was to random, ale dla kogoś po drugiej stronie kabla informacja o zaginięciu to dramat. Sprawiacie drugiemu człowiekowi przykrość.
  • Odpowiedz
@nicari: Ja widziałem już kilka dni temu, mieszkam w okolicy więc jestem uwrażliwiony. Sądząc po tym co czytałem, to są spore szanse, że zwyczajnie zwiała (mam nadzieję). A od polskiej milicji się odwal, mało mają problemów ze znieważaniem kamieni żeby jakiejś gówniary po krzakach szukać ##!$%@?
  • Odpowiedz
@nicari: xd Napisz to do telewizji dlaczego tak robią.Laska z Sopotu,Poznania i ta w Egipcie.Co łączy te sprawy pozatym że były rozdmuchane do przesady?A no tak były ładne.Pamietasz jakieś wielkie poszukiwania lub aferę o zabójstwo brzydkiej dziewczyny?Może być z ostatnich 10lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Stallion45: nie rozmawiałam z Pauliną już parę lat, więc nie daje głowy, ale nigdy nie była typem buntowniczki, która mogłaby uciec od rodziny. Zawsze była mega mega blisko z nimi, zwlaszcza z siostrą.

Ale po mnie pewnie też nikt się nie spodziewał, że przestanę się odzywać do całej rodziny. Wystarczyło uświadomienie sobie, w jakiej patologii żyłam. Nie twierdzę, że Paulina miała podobnie, ale w sumie to kto wie, jakie dramaty dzieją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 184
@Prokurator1990: no wspomniana już dzisiaj przeze mnie Kornelia była szczupłą, ładną i młodą dziewczyną. A jednak sprawę potraktowano niepoważnie. Serio, nie wiem co trzeba mieć w glowie, zeby myśleć ze priorytetem w szukaniu jest waga i pasowanie do urodowych standardów... Proszę, juz mi nie odpowiadaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elf_pszeniczny: i tak, pewnie nie mogli uratować zamordowanej Kornelii, ale takie głosy oburzenia pojawiały się na grupach i forach. Jakkolwiek bez sensu, ale policja wzięła do siebie krytykę i teraz robią wszystko tak, by nue można było im nic zarzucić

W przeciwieństwie do łódzkiej policji
  • Odpowiedz